agniesia1234

  • 2011-10-06, o 12:23
  • 98
  • 29 442
  • 37
  • 61

agniesia1234

Witam.
To mój pierwszy wpis więc proszę bądźcie łaskawe. Kosmetykami interesowałam się od dawna. Makijażem od jakiegoś krótkiego czasu. Chociaż tak sobie przypominam, że jak byłam dzieckiem to patrzałam jak mama się maluje cieniami(tylko przy linii rzęs) i zawsze się pytałam dlaczego tak a nie na całą powiekę albo kilkoma cieniami. Oczywiście słowa dziecka to machnęła ręką Chyba już wtedy miałam smykałkę, później o tym zapomniałam. Chcę Wam zaprezentować moje pierwsze sfotografowane makijaże. Niektóre są mało dopracowane ale się uczę.
Wiem, muszę okiełznać moje brwi, ale to chyba mało możliwe.

Re: agniesia1234

Ten ostatni mi się podoba taki jesienny:) Ale ty masz rzęsy długaśne:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: agniesia1234

ciekawe makijaże i podbnie jak Nitce ten 2 mak. kojarzy mi sie z jesienną propozycją brawo za odwagę mieszania i używania kolorów!!
a co do brwi - polecam żele - one okiełznają nawet te najbardziej krzaczaste albo i woski - też są super mam nadzieję, że przedstawisz nam więcej zdjęć pozdr.

Re: agniesia1234

Mnie tez podobaja sie te na 3ciej fotce, bardzo ciekawa kombinacja

@Ladymakeup jakie żele masz na mysli? bo u mnie z brwiami tez jest problem

Re: agniesia1234

Dziękuje bardzo. Właśnie Monika co proponujesz. Najlepiej jakbyś miała w swoim sklepie. Dopisze do mojego zamówienia. Ostatnio stałam się leniwa i nie chcę mi się chodzić po sklepach. Miło mi, że ktoś mnie pochwalił. Od razu nabrałam ochoty na coś nowego. Myślę, że będę Wam przysyłać różne makijaże i bym chciała dostawać rady, co mam zmienić. Daleko mi do ideału. Trzeba ćwiczyć. Ostatnio ćwiczę tuszowanie rzęs z wygiętą szczoteczką, jak Ladymakeup pokazywała w filmiku. Rzęsami mogę się pochwalić, niestety tylko tym, mam bardzo różne oczy i nie umiem tego skorygować. Muszę się pogodzić.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: agniesia1234

E no super i widać , że masz wprawe

Re: agniesia1234

o żel to chodziło mi taki bezbarwny w maskarze np. z Virtual. a wosk jest np w paletce do brwi z Gosh\'a ale to razem z cieniami.. kolejny ciekawy makijaż ja jedynie co może roztarłabym bardziej granice, żeby makijaż nie był taki ostry..

Re: agniesia1234

o żel to chodziło mi taki bezbarwny w maskarze np. z Virtual. a wosk jest np w paletce do brwi z Gosh\'a ale to razem z cieniami

ladymakeup

Juz zrobilam rozeznanie, jak to fajnie, ze mozna tu sie tyle nowych rzeczy dowiedziec, dzieki wielkie

Re: agniesia1234

To znowu ja. Nie umiem robić zdjęć.

Re: agniesia1234

Poza tym mój aparat nie odzwierciedla w 100% kolorów. Trudno. Czekam na krytykę.

Re: agniesia1234

Nie będzie krytyki, bo te makijaże są świetne A te dwa ostatnie to już mega!

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654 WYPRZEDAŻhttp://www.facebook.com/FollowTheFashion Promocje i rabatyhttps://www.facebook.com/pages/Evell-makeup-Ewelina-Wasilczyk/477883348983066http://evellmakeup.blogspot.com/

Szczególnie polecamy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora: