Życiowe sprawy

  • 2012-10-19, o 14:05
  • 39
  • 11 119
  • 25
  • 34

Życiowe sprawy

Na jakich forach potraficie przesiadywać bardzo długo? Ja ostatnio się złapałam na tym, że bardzo dużo czasu spędzam na nazwa forum usunieta Strasznie lubię doradzać i pomagać ludziom. Wiem, świata nie zmienię, ale może chociaż komuś pomogę.
Jak to jest z Wami? Też lubicie pogadać w wirtualnym świecie?

Re: Życiowe sprawy

Czasem zdarza mi sie udzielic odpowiedzi w jakims watku na forum psychologia, gdy ktos pisze o swoim problemie ale rzadko poniewaz zeby komus radzic trzeba by bylo przezyc podobna sytuacje i miec spore doswiadczenie zyciowe. Glownie chodzi mi o kwestie milosci, zdrady kiedy latwo komus radzic "zostaw go, kopnij go w cztery litery " albo powiedziec czy nie powiedziec znajomnej ze maz ja zdradza i tu szereg rad "powiedz koniecznie" a to sa tak delikatne sprawy... moze znajoma wie i udaje ze nie wie, moze nie chce wiedziec, osobiscie nie chcialabym sie przyczynic do rozkladu czyjegos malzenstwa.

Ja chetniej przebywam na forum dla Polakow w Holandii ( nawet na dwoch) , jako stara emigrantka moge udzielic duzo rad praktycznych dotyczacych roznych dodatkow finansowych , kwestii ubezpieczen, zakupow, zdrowia, tlumaczenia itd.
Oprocz tego udzielam sie na forum Zdrowie, Zwierzeta, Kuchnia, Poradnik gospodyni. Glownie moja pasja sa zwierzeta a najbardziej chyba psy, nie jestem w stanie duzo dla nich zrobic wiec pomagam chociaz przez udostepnianie ogloszen psiakow do adopcji.

Re: Życiowe sprawy

Ja jestem na kilku forach, róznie sie udzielam, ale siedzę i czytam codziennie przez godzinę przynajmniej

Kobieta zmienną jest...

Re: Życiowe sprawy

Ja czytam godzinami na tym forum wszystkie stare wątki, niektóre odświeżam bo tak w 90% na tym forum dużo jest ciekawych jakby zapomnianych wątków.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Życiowe sprawy

szkoda ze link został usunięty

Re: Życiowe sprawy

szkoda ze link został usunięty

2015-08-15 13:15:18 autor karolina1005

 

Dokładnie :)

Re: Życiowe sprawy

Jestem gadułą, a jeśli ja moge komuś coś doradzić, co jest oparte na moich doświadczeniach kosmetyczno-pielęgnacyjnych, to nie widzę powodu, dla którego miałabym tego nie zrobić. CZęsto też pytam innych o opinię na temat poszczególnych produktów. Ka.żda z nas ma inną wiedzę i fajnie jest się nią dzielić.

TAka moja opinia.  

Re: Życiowe sprawy

perła bardzo fajne podejście do sprawy i popieram oczywiście

Re: Życiowe sprawy

Ja na forach to szukam rozwiązań problemów ale innych niz swoje życiowe. Jak ktoś poczyta takie życiowe porady na Wizażu, to można się za głowę złapać i śmiać niekiedy godzinami, takie tam ekspertki siedzą niczym grono babć i ciotek przy trzepaku na osiedlu. :D

Re: Życiowe sprawy

nie rozumiem dlaczego usuwane sa linki

Re: Życiowe sprawy

perła bardzo fajne podejście do sprawy i popieram oczywiście

2015-09-02 13:53:07 autor kamilla

a ja popieram perłe i ciebie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: