Zużycie kosmetyków

  • 2016-02-01, o 12:59
  • 41
  • 14 230
  • 23
  • 34

Zużycie kosmetyków

Na ile wystarczają wam kosmetyki.? Tusz do rzęs, podkład, róż, puder itd......

Re: Zużycie kosmetyków

Ja się maluję codziennie ale mam sporo kosmetyków, więc ciężko wszystko zużyć szybko. No chyba, że jakiś kosmetyk skradnie moje serce i katuję go codziennie. Ale jak ktoś gdzieś napisał "kolorówkę się używa, a nie zużywa" :) 

Re: Zużycie kosmetyków

jeden tusz do rzes z max factora wystarcza mi na pol roku przy codziennym stosowaniu z tym ze pod koniec zuzycia musze go wkladac do goracej wody;p podklad bourjois z hm na jakies 4 miesiace

Re: Zużycie kosmetyków

Ja po prostu wyrzucam 

Re: Zużycie kosmetyków

Jakiś czas temu gdzieś na yt któraś z videoblogerek powiedziała, że kosmetyki kolorowe się używa a nie zużywa:-) i ja się tego trzymam. Mam po kilka kosmetyków tego samego przeznaczenia różnych firm i wiem, że nigdy ich nie zużyję jednak nie myślę o tym:) używam i cieszę się nimi dopóki mi służą.Zawsze te które mi się zwyczajnie nie sprawdzają oddaję innym lub wyrzucam.

Do przedłużenia uzytkowania kosmetyków typu eyeliner czy tusz polecam Duraline. Wystarczy kropelka i znów możemy się nim cieszyć:-) aż do ostatniego grama kosmetyku.

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Zużycie kosmetyków

Nie zwracam na to uwagi, najdłużej mi schodzi z tuszem i pomadkami, najkrócej z podkładami,pudrami, których używam prawie codziennie.

Re: Zużycie kosmetyków

ja mniej wiecej wiem na ile co mi starcza i nie wyobrażam sobie używac kosmetyk po terminie ważności , dlatego przeważnie mam otwarte tylko dwa tusze do rzęs ,dwa bronzery ,róże itp ,

Re: Zużycie kosmetyków

ja również nie wyobrażam sobie używać kosmetyk przeterminowany

Re: Zużycie kosmetyków

Dziewczyny.! Ale ja przecież pytałam o coś innego

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zużycie kosmetyków

Używam, aż zużyję. Dlatego wole nie mieć pootwieranych kilka produktów tego samego typu, żeby się nie marnowały.  

Re: Zużycie kosmetyków

Podkładu zajmuje mi z 4miesiace a mam z Lily lolo:) tusz do rzęs, mam kilka i starczy mi jeden na jakies pół roku może sama nie wiem, bronzer mam juz z ponad pół roku, juz zaczynam 8miesiac go miec, ale sie kończy 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: