Żółty, jasny korektor

  • 2018-03-06, o 20:01
  • 8
  • 5 637
  • 8
  • 9

Żółty, jasny korektor

Cześć dziewczyny!Szukam korektorów w ŻÓŁTYCH tonach... Zarówno pod oczy, jak i na niedoskonałości... Pod oczy szukam bardzo jasnego korektora.Mam bladą cere z fioletowo-niebieskimi naczynkami. Nos jest natomiast czerwoną bulwą. borykam się też z trądzikiem różowatym.Obecnie na trądzik używałam kamuflażu z Manchatan 2 in 1 Fixing powder jako korektora na niedoskonałości. Produkt zniknął ze sprzedaży.

Re: Żółty, jasny korektor

Ja z żółtych korektorów używam aktualnie Catrice Camuflage w słoiczku. Jest to typowo żólty korektor. Mam dosyć spore cienie pod oczami i ten korektor nie zakrywa ich idealnie, ale jeszcze nie trafiłam na tak dobry korektor, który by sobie z nimi poradził :o Czy jest on bardzo jasny? Mam raczej bladą cerę i nie zauważyłam żeby był ciemny na mojej twarzy. Myślę, że możesz go wypróbować, bo nie jest drogi, a być może trafi w Twój gust i potrzeby :)

Re: Żółty, jasny korektor

Polecam korektor z CATRICE CAMOUFLAGE W PŁYNIE jest świetny! Same plusy , fajne jasne oraz zółte odcienie , bardzo mocno kryjący także bez problemu zakryje Twoje wszelkie niedoskonałości czy Cienie pod oczami! :) Cena tego korektora rownież zachwyca bo około 15 zł w Naturze czy Hebe! :) Bardzo serdecznie polecam , obecnie sama jestem przy trzecim opakowaniu i nie zamienię na nic innego :)

Karolcia

Re: Żółty, jasny korektor

Catrice kamuflaż w płynie, kolor 010 :) Pięknie żółty i jasny kolor

 

K.K.

Re: Żółty, jasny korektor

Paletka korektorów Sensation jest dobra i niedroga, ja znalazłam ją w Rossmanie, stwierdziłam, że wypróbuję skoro nie jest droga. Sprawdziła się także mogę ja polecić.

Re: Żółty, jasny korektor

nowy korektor z lovely

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żółty, jasny korektor

catrice

Re: Żółty, jasny korektor

Loreal True Match nr 1 jest żółty i chodzi mi o starą wersję, nowej nie jestem pewna bo jeszcze nie testowałam

:)

Re: Żółty, jasny korektor

też mam catrice liquid camuflage 010. ale trzeba wziąć pod uwagę, że on niestety oksyduje. więc jak masz bardzo jasną karnację, to może być za ciemny. poszukaj 005, jest jeszcze jaśniejszy i jeszcze bardziej żółty (stwierdzam po swachach znalezionych w necie, bo u siebie w drogerii go nie dorwałam..)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: