Zniszczone włosy

  • 2018-03-06, o 16:16
  • 30
  • 8 143
  • 28
  • 27

Zniszczone włosy

Hej dziewczyny mam cienkie ale gęste włosy, które szybko się niszczą. Wydaje mi się że niszczą się od samego powietrza

Re: Zniszczone włosy

niszcza sie tez od szalika poduszki itp

Re: Zniszczone włosy

stosuj jakieś olejki, dużo dobrego dają 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zniszczone włosy

Mi podziałała maska wzmacniająca do włosów Floslek, plus nie wydałam fortuny.

Re: Zniszczone włosy

polecam kanał wwwlosy na youtube. baaardzo dużo się dowiedziałam stamtąd o pielęgnacji włosów :)

Re: Zniszczone włosy

U mnie włosy sa zniszczone od rozjaśniania glównie, a poza tym są co do zasady suche i łamliwe. Natłuszczanie końcówek oraz maski i odżywki pomagają tylko doraźnie.

Re: Zniszczone włosy

Ja po zrobieniu sombre i rozjasnieniu końcówek widzę, że moje włosy szybciej się puszą i są przesuszone. Muszę zainwestować w olejki, ale w sumie sama nie wiem któe będa najlepsze? :(

Re: Zniszczone włosy

Zabezpieczać końcówki jakimś serum, co mycie odżywka/balsam/maska. No i może spróbuj używać łagodniejsze szampony (bez SLS) :) 

Re: Zniszczone włosy

Poszukaj na fb grupy włosing, zmień szampon na delikatny,  kupisz np na napieknewłosy.pl. Stosuj metode OMO, na drugie O odżywkę stosunkowo lekką.

Re: Zniszczone włosy

polecam kosmetyki garnier

Re: Zniszczone włosy

Ja również mam podobne włosy do twoich. Ważne jest aby nie stosować za ciężkich produktów. Ja lubię robić sobie maseczkę z olejku kokosowego (tylko na końcowi) raz w tygodniu. Jest to tanie, łatwe i naprawdę dobrze odżywia to włosy. Również często podcinam włosy (co 2-3 miesiące po 1cm). Daje to dużo, bo są one świeże i odżywione i nie niszczą się dalej niż same kocówki (które są najstarsze).

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: