Zmęczone oczy

  • 2016-01-03, o 00:15
  • 27
  • 9 696
  • 19
  • 20

Re: Zmęczone oczy

Żeby to było takie proste. Ja śpię 8 godzin, więc wystarczająco dużo, a i tak oczy w dzień strasznie mi się męczą. Rozważałam nawet okulary do pracy przy komputerze, ale do mojej twarzy chyba żadne nie pasują ;) Także chętnie się dowiem jakie krople polecacie. Skuteczne i najlepiej niezbyt drogie.

2017-02-16 21:39:39 autor hunny

 

Mam tak samo..

Re: Zmęczone oczy

Hehe... No to nie jestem jedyna, pocieszające :) Stosujesz coś na to? Bo ja już nie wiem co mam robić, oczy mnie pieką i mrugam jak szalona :/ Chyba po pracy przejdę się do apteki, zobaczę co mi polecą.

 

Re: Zmęczone oczy

Hehe... No to nie jestem jedyna, pocieszające :) Stosujesz coś na to? Bo ja już nie wiem co mam robić, oczy mnie pieką i mrugam jak szalona :/ Chyba po pracy przejdę się do apteki, zobaczę co mi polecą.

 

2017-02-24 16:21:44 autor hunny

 

Daj znać też się chętnie dowiem:)

Re: Zmęczone oczy

Miła pani poleciła mi hialeye. Cena rozsądna i naprawdę skuteczne. Praktycznie już po pierwszy użyciu zauważyłam poprawę, bo oczy przestały nie piec, nie były już takie suche. Mam nadzieję, że przy dłuższym używaniu przestaną się tak męczyć, bo przeciez nie będę odchodzić od koma w pracy co pół godziny.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zmęczone oczy

torebki z herbatą lub lód

Re: Zmęczone oczy

Miła pani poleciła mi hialeye. Cena rozsądna i naprawdę skuteczne. Praktycznie już po pierwszy użyciu zauważyłam poprawę, bo oczy przestały nie piec, nie były już takie suche. Mam nadzieję, że przy dłuższym używaniu przestaną się tak męczyć, bo przeciez nie będę odchodzić od koma w pracy co pół godziny.

2017-02-28 17:50:54 autor hunny

 

Muszę wypróbować:o

Re: Zmęczone oczy

Jedne z lepszych kropli do nawilżania to HialEye - polecam szczególnie osobom, które pracują przy komputerze tak jak ja bo suche i zaczerwienione oczy to niestety nieodłączny tego problem... 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: