Zmarszczki pod oczami

  • 2013-04-05, o 19:53
  • 40
  • 15 849
  • 29
  • 34

Re: Zmarszczki pod oczami

Zgadzam sie, to kwestia genów 

Re: Zmarszczki pod oczami

Rób sobie okłady. Żadne kremy tak naprawdę nie pomogą

Re: Zmarszczki pod oczami

Nie mam z tym problemu

Raz na jakiś czas stosuje krem z wit A pod oczy super działa

Re: Zmarszczki pod oczami

Ja na zmarszczki robię sobie maseczki odmładzajce, moja chyba ulubiona to taka z serii skin clinic professional z bielendy. Ona jest w hydroplastycznym płacie, więc wygodnie się ją nakłada, do tego dobrze napina i wygładza twarz, skóra jest potem miła w dotyku

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zmarszczki pod oczami

Moje zmarszczki męczyly mnie i to bardzo długo. Szukałam rozwiazania na różnych forach, oglądałam opcja na allegro i na luxusportal. Na szczęście trafiłam na optymalne rozwiązanie i obecnie od jakiegos czasu stosuje jeden z kremow przeciwzmarszczkowych marki Shiseido. Teraz jest dużo lepiej. A powiem szczerze nie sądziłam, że może mi cokolwiek pomóc. 

Re: Zmarszczki pod oczami

Najwidoczniej masz bardzo słaby Twój kolagen ustrojowy. Polecam stosowanie naturalnegi kolagenu. Głeboko nawilża i pobudza Twoje fibroblasty do produkcji kolagenu ustrojowego.

 

 

 

Re: Zmarszczki pod oczami

Mi bardzo pomógł krem pod oczy Anti Aging z Floslek. Fajnie się wchłania, nie podrażnia i - co najważniejsze - pomaga.

Re: Zmarszczki pod oczami

Ja także jestem zdania,że stosowanie naturalnego kolagenu pomoże i pozbędziesz się zmarszczek mimicznych lub przynajmniej w znacznym stopniu je zredukujesz. Są też dobre kosmetyki z dodoatkeim kolagenu,równei skuteczne i sprawdozne na których można bazować.

Re: Zmarszczki pod oczami

Dobre kremy to podstawa. Ja ufam Vichy od dawna i na mojej cerze sprawdzają się świetnie. Na zmarszczki wokół oczu jak i mimiczne dobrze jest wypróbować serum no10. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: