Zmarszczki na dekolcie

  • 2016-01-22, o 19:04
  • 30
  • 10 258
  • 26
  • 25

Re: Zmarszczki na dekolcie

Ja bardzo lubię kremy przeciwzmarszczkowe z firmy YVES ROCHER, maja naturalne składy i naprawdę działają.

Re: Zmarszczki na dekolcie

Kosmetyki pomogą bo mają działanie nawilżajace.  Jednak jeśli zmarszczki wynikają z tego, ze skóra po prostu się starzeje to nie wiem czy same kosmetyki okaża się wystarczające. W takim przypadku warto zastanowić się nad zabiegiem. Polecam ze swojej strony zabieg osocza bogatopłytkowego, na które sama się ostatnio zdecydowałam na cała twarz plus dodatkowo na dekolt:

 

USUNIĘTO REKLAMĘ

 

Wykonywałam tutaj w Krakowie. Nie bolało bo dostałam znieczulenie przed zabiegiem. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Zmarszczki na dekolcie

Dobrze by było się zaopatrzyć w jakiś krem nawilżający. Może jeszcze dobrze by było kupić jakiś olejek opuncji figowej. Myślę że powinno to pomóc.

Re: Zmarszczki na dekolcie

Kremy na zmarszczki nic nie dadzą. Niestety starzenie się skóry to nieunikniony proces, który w pewnym roku życia dotyka każdej z nas. Na sobie próbowałam wielu kremów, a efekt dopiero był po mezoterapii. Tu jest opis usunięto reklamę Ostatnio czytałam też o zabiegu, który nazywa się Radiofrekwencja RF mikroigłowa, ale nie było potrzeby jeszcze robić.

 

Re: Zmarszczki na dekolcie

Skóra każdego z nas się starzeje, to nieuniknione. Często stosując pielęgnację do twarzy, zapominamy o dekolcie. A on też wymaga nawilżania, czy delikatnych peelingów. Polecam używanie kremu nawilżającego lub przeciwzmarszczkowego do twarzy, szyi i dekoltu. Czasu nie da się cofnąć, ale można delikatnie wygładzic skórę i zapobiegać jej dalszemu marszczeniu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zmarszczki na dekolcie

wątpie, że jakiekolwiek kremy pomogą na zmarszczki

Re: Zmarszczki na dekolcie

najlepiej by było zacząć działac olejkami żeby mocno nawilżyć skórę a w póxniejszych momentach gdy to nie wystarczy myśleć o zabiegach 

Re: Zmarszczki na dekolcie

Radiofrekwencja RF mikroiglowa daje rewelacyjne rezultaty

Re: Zmarszczki na dekolcie

Mam, smaruję kremami, które dają ale średnie efekty. Myślę, że trzeba się z pewnymi zmianami pogodzić :)

Re: Zmarszczki na dekolcie

Nawilżenie skóry trochę pomoże, ale nie oczekiwałabym spektakularnych efektów

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: