Ziemia egipska

  • 2010-11-17, o 14:59
  • 126
  • 48 308
  • 38
  • 50

Re: Ziemia egipska

Właśnie to napisałam - więcej opinii jest o Ziemi Bikor, ale to po prostu oznacza, że więcej osób jej używa i może się wypowiedzieć właśnie na temat tego konkretnego pudru

Re: Ziemia egipska

Chyba raczej nie chodzi o to, że więcej osób jej używa, co bardziej o to, że na tym forum większość dziewczyn zna ziemię Bi-kor, a nie zna ziemi IKOS. Trudno na takiej podstawie forum wnioskować, że ogólnie więcej osób korzysta z danego kosmetyku

Re: Ziemia egipska

Ech, ja nie generalizuje przecież. Miałam na myśli to, że TUTAJ większość zna i używa Ziemi Bikor

Re: Ziemia egipska

Oj tam, oj tam
A ta cała Ladka to weszła raz, narobiła zamieszania i zniknęła?
Kupić tą ziemię?

Re: Ziemia egipska

Nie - po prostu czytam i szukam informacji. Kurde - wiecie jak wiele piszą o tych kosmetykach? Strasznie trudno zdecydować się na konkretną pozycję Dam jeszcze znać

Re: Ziemia egipska

To o tych kosmetykach cała encyklopedia jest? Przeglądnęłam fora i zbyt wiele informacji tam nie ma - parę krótkich dyskusji, ale niewiele w nich konkretów. Napisz zatem proszę jaką wiedzę zdobyłaś - może o czymś nie wiem hehe

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ziemia egipska

Ostatecznie ziemia IKOS. Może nie ma na ten temat encyklopedii, ale bardzo dużo się pisze. Dziewczyny opisują jak korzystały z ziemii i co ona dawała. O ziemi Bi-kor również było sporo pozytywnych opinii, ale doszłam do wniosku, że Ikos będzie lepszym wyborem. Czy faktycznie tak będzie potwierdzę za kilka dni, kiedy dostanę kosmetyk do domu.

Re: Ziemia egipska

Uważam, że to dobra decyzja, ale to już sama oceń korzystając. Różnym osobom, różnie mogą poszczególne kosmetyki odpowiadać Myślę, że będziesz zadowolona - napisz za jakiś czas swoją mini recenzję.

Re: Ziemia egipska

O kurde, właśnie wyczytałam, że ta cała Ziemia Ikos ma parabeny! Szkoda, bo tyle kasy trzeba płacić za coś co może zaszkodzić...niefajnie, a oczywiście w opisie produktu nie ma informacji "uwaga, ten produkt zawiera parabeny". Strasznie nie lubię jak ktoś robi w konia swoich klientów, to jest po prostu nie fair :/ Przeczesałam też stronę Bikor w poszukiwaniu - na szczęście jest notka - Nie zawiera parabenów! Uff!

Re: Ziemia egipska

A gdzie tak wyczytałaś skoro twierdzisz, że na opakowaniu nic nie jest napisane? Przecież każdy kosmetyk ma wypisany skład na opakowaniu. Co do samych parabenów - polecam lekturę kilku publikacji. Te całe parabeny są wykorzystywane przez firmy produkujące kosmetyki "bez nich", do czarnego PR, a w praktyce są one odpowiedzialne na utrzymanie żywotności kosmetyku. Parabeny zawarte są w lekach, żywności i 90% kosmetyków A cena? Na szczęście niższa niż w przypadku ziemi Bi-kor (lepszy rydz niż nic). Hehe... odradzam zagłębianie się w skład tego wszystkiego z czym mamy do czynienia na co dzień bo poumieramy z głodu i z domu nie będziemy wychodziły

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: