Ziemia egipska

  • 2010-11-17, o 14:59
  • 126
  • 48 237
  • 38
  • 50

Re: Ziemia egipska

Hmmm... to ziemie są dwie? Zaskakujące
Tylko którą kupić? Chyba będę musiała popytać po koleżankach i u nich "skosztować".
Nie mam kasy na to, by kupić obydwa kosmetyki

Re: Ziemia egipska

Zdjęcie opakowania? No na to bym nie wpadła. Postaram się wrzucić na dniach - jeśli tylko znajdę jakiś aparat (ten w fonie to dramat - nie poznasz nawet co to
Przedmówca - sama musisz zdecydować. W moim przypadku IKOS sprawdza się doskonale, ale nie wiem który kosmetyk będzie tobie bardziej odpowiadał.

Re: Ziemia egipska

Hmmm... to ziemie są dwie? Zaskakujące
Tylko którą kupić?

Ladka

A nawet więcej, sama się o tym dowiedziałam na tym forum
Którą wybrać? Hmm...ja mam tę http://sklep.bikor.pl/pl/p/Bikor-Ziemia-Egiptu/1
Poczytaj sobie, pooglądaj, z bliska z daleka i będziesz wiedziała, którą wybrać

Re: Ziemia egipska

Wybieranie konkretnego kosmetyku na sucho jest strasznie trudnym zadaniem. Najlepiej gdybyś zdobyła jakieś próbki obydwu kosmetyków i na tej podstawie dokonała zakupu. Może pogadaj z koleżankami? U mnie ziemia IKOSA się sprawdza. Ciekawa jestem jaka będzie Twoja opinia o tym kosmetyku.

Re: Ziemia egipska

Zdjęcie opakowania? No na to bym nie wpadła. Postaram się wrzucić na dniach - jeśli tylko znajdę jakiś aparat (ten w fonie to dramat - nie poznasz nawet co to

raniec

Może być nawet z telefonu, chodzi mi tylko o ogólny stan pudełka, a nie szczególiki, oczywiście jeśli to nie problem dla Ciebie

Wybieranie konkretnego kosmetyku na sucho jest strasznie trudnym zadaniem. Najlepiej gdybyś zdobyła jakieś próbki obydwu kosmetyków i na tej podstawie dokonała zakupu.

raniec

Zgadzam się, że kupowanie na \'\'sucho\'\' jest trudne. Ja akurat mam rzut beretem do Gdańska, więc przed zakupem pojechałam sobie do sklepu Bikor na darmowy makijaż i wszystko było jasne

Re: Ziemia egipska

Ale w takim razie sprawdziłaś tylko jeden kosmetyk, a cały czas piszę o przetestowaniu dwóch
Zresztą - koleżanka zrobi jak będzie chciała. Oby decyzja była dobra.

Re: Ziemia egipska

No nie przesadzajmy z tymi testami. Przecież chcąc kupić jakiś kosmetyk, nie testujesz wszystkich dostępnych, tylko wybierasz ten z którym miałaś doczynienia albo dlatego, że ktoś Ci polecił. Ja pojechałam do sklepu Bikor, zrobili mi makijaż, byłam z niego zadowolona i wzięłam ich Ziemię. Jakbym miała się tak nad każdym malowidłem zastanawiać, to mogłabym zostać testerem kosmetycznym

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ziemia egipska

Heh... żadna koleżanka nie ma ziemii. Będę zmuszona do podjęcia decyzji na podstawie tego, co wyczytam w sieci o tych kosmetykach. Na szczęście liczba dyskusji, opinii, jest bardzo duża, tak więc będę się miała na czym wzorować

Re: Ziemia egipska

A to co jest tutaj napisane nie wystarczy Ci? Przecież masz sporo opinii....co prawda więcej jest o Ziemi Bikor, ale dlatego, że po prostu więcej osób jej używa, więc można wnioskować, że jest popularniejsza, lepsza, częściej wybierana itp. itd.

Re: Ziemia egipska

Tutaj większość postów dotyczy ziemi Bi-kor, a koleżanka chce się nieco dowiedzieć na temat obydwu
Zresztą - nie ma tutaj również żadnego konkretnego porównania wskazującego plusy i minusy obydwu kosmetyków, tak więc się nie dziwię, że nie chce się na tym wzorować

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: