Zielona baza

  • 2012-02-15, o 20:14
  • 31
  • 12 605
  • 24
  • 29

Zielona baza

Od dawna borykam się z problemem "buraka" na twarzy. Mogłaby mi któraś z was kobietki polecić jakiś dobry zielony krem lub bazę .Chodzi mi o efekt wybielenia.Najlepiej żeby też nadawał się ten krem pod revlona CS.
Upatrzyłam sobie Eucerin neutralizujący zaczerwienienia skóry,miała któraś z was z nim styczność? do najtańszych nie należy i ciekawi mnie jakby revlon go zniósł.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Zielona baza

hmmm....ja mam ogólnie krem z Eucerin i bardzo go sobie chwalę - myślę, że nadawałby sie ppod Revlon
jest jeszcze taka fajna baza z Kryolan zielona, mam ją w sklepie i klientki chwalą (nie używałam jej niestety osobiście więc nie wiem w jakim stopniu działa ;/

Re: Zielona baza

Czytałam o tej bazie opinie są różne,a na kwc opinia naprawdę niska,a szkoda by mi było wydać pieniądze w błoto.
A używała któraś z was zielonej kryolanu?

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Zielona baza

mam bazę z p2...właśnie zieloną i szczerze mówiąc wciaż zapominam jej uzyc;)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Zielona baza

Po dość intensywnym szukaniu znalazłam korektor zielony z delii z opinii wynika że może być stosowany na całą twarz,ładnie zakrywa czerwoności,cena jak najbardziej przystępna więc mogę wypróbować zielony i żółty

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zielona baza

Posiadam zieloną bazę z Kryolanu i jestem z niej bardzo zadowolona. Mam problem z zaczerwieniami w okolicach policzków. Wystarczy trochę, wklepać i gotowe, oczywiście później nałożyć podkład. Nie wolno jej dać za dużo, żeby nie uzyskać efektu Shreka. Moim zdaniem warto zakupić jeżeli masz takie problemy. Mam nadzieję, że pomogłam

Re: Zielona baza

zainteresowałam mnie ta baza ciekawe czy ma choc  troszke działanie nawilżające

Re: Zielona baza

Zielona baza z Kryolanu jest chyba jedną z najlepszych. Nie tylko dla tych, którzy mają rumieńce ale również naczynka czy mocny trądzik. Używałam tej bazy na zajęciach praktycznych w szkole wizażu i od tego momentu się w niej zakochałam.

Re: Zielona baza

Bardzo lubię zielone korektory na większe naczynka lub właśnie na mocny trądzik świetnie się sprawdzaja :) ale bazy jeszcze nie probowalam

Re: Zielona baza

nie używam

Re: Zielona baza

Nie potrzebuję
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: