Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchacie?

  • 2011-11-21, o 17:41
  • 59
  • 19 779
  • 33
  • 45

Re: Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchac

też chodząc na naukę gry na gitarze pierwszy z utworów jaki musiałam grać to "Nothing Else Matters", jednak konwersacja z nauczycielem nic nie dała i musiałam uczyć się tego utworu szło mi to około 4 miesięcy i coś tam się nauczyłam. Kolejny utwór mogłam wybrać i wybrałam "Enter Sandman" .. te utwór poszedł mi dość szybko! kilka tygodni i do nauczenia

Re: Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchac

MaGdAxD, nie słuchasz metalu? A Linkin Park to co? Może nu-metal nie jest taką stereotypową odmianą metalu, ale mimo wszystko... jest to metal Może przez fanów takich gatunków jak death albo black metal nie jest uznawany za metal... Ale mimo wszystko

Ja słucham bardzo różnej muzyki. Chociaż w moich głośnikach króluje właśnie metal w różnych odmianach (głównie symfoniczny oraz doom metal, ale też trochę thrashu się znajdzie). Oprócz metalu bardzo lubię muzykę folkową lub nawiązującą do folku. Wśród wykonawców wartych uwagi znajdują się między innymi: Stary Olsa (białoruski zespół grający muzykę średniowieczną i renesansową), Tenhi (fiński zespół grający muzykę akustyczną, melancholijną z nawiązaniami do folku), czy chociażby pierwsza płyta naszego, polskiego Żywiołaka Oprócz tego lubię muzykę ilustracyjną, z gier i filmową. Bardzo, ale to BARDZO polecam sountracki z Wiedźmina i Skyrim.

Parę polecanych utworków:
Within Temptation: "Mother Earth"
Nightwish: "Sleeping Sun"
Therion: "Lemuria"
Therion: "Son of the Staves of Time"
Tenhi: "Kausienranta"

Avlime

Ale jeśli chodzi o Linkin Park to słucham tych lżejszych, które chyba nie mają tak dużo z metalu, a dokładnie tych piosenek jest 3

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchac

lubie sluchac wszystkiego od perfectu i lady pank zaczynając,na techno-dance kończąc...lubie covery,bo czasem wychodza lepsze niz oryginały..ta parka (w zyciu prywatnym i zawodowym) jest boska...wykonują takie przeboje (jak również swoje utwory),że jak się ich słucha to chce się więcej i więcej...zespół ten nosi nazwe Karmin..a tutaj jedna z ich podróbek -utwór Adele..niezle sobie poradzili z tym przebojem...
http://www.youtube.com/watch?v=4tDi23Qs ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fRS6s9g_ ... ure=relmfu tu drugi przykładowy cover...również Adele..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchacie?

Ja nie słucham czegoś konkretnego, choć kiedyś miałam kilka zespołów, których piosenki szły u mnie nałogowo. Wszystko co słucham zależy od humoru, lub tego co akurat leci w radiu :P

Re: Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchacie?

ja jakiś czas temu również miałam kilku ulubionych wykonawców ,obecnie nie ograniczam sie do kilku tylko jak słucham radia to albo cos mi wpadnie w ucho albo nie i z reguły potem przez jakis czas tego słucham.

Re: Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchacie?

u mnie z reguły też w głośnikach radio i słucham wszystkiego po trochę

Re: Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchacie?

Lubię słuchać radia, przynajmniej wiem co jest aktualnie na czasie :)

Re: Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchacie?

ja słucham bardzo wiele zespołów i z różnych gatunków muzyki

Re: Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchacie?

a ze mna to róznie bywa ,często słucham radia wiec co akurat leci w radiu jestem zmuszona słuchac

Re: Zespoły, wokaliści, piosenki - czego najchętniej słuchacie?

Moją miłością jest Lemon. Uwielbiam ich muzykę, to jak bardzo kochają to, co robią, każdą łzę i każdy dreszcz, który towarzyszy mi podczas słuchania ich utworów. Nikt do tej pory nie definiował tak dokładnie moich gustów muzycznych.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: