Żele pod prysznic

  • 2016-04-13, o 21:30
  • 86
  • 28 277
  • 45
  • 50

Re: Żele pod prysznic

Też bardzo lubię owocowe zapachy :) Ostatnio urzekła mnie słodka malina :) Mam taki żel z Seyo z Natury:

2016-04-14 21:34:21 autor hunny

Piękne owocowe zapachy dają żele pod prysznic Floslek. Bardzo długo się utrzymują.

Re: Żele pod prysznic

Ja owocowe wybieram raczej na wiosnę, lato. Zimą lubię kokosowe, waniliowie lub tym podobne :-) 

Ja uwielbiam żele pod prysznic Balea ale są trudno dostępne w PL, mają genialne zapachy, co jakiś czas wychodzą nowe lub edycje limitowane. Ale najbardziej lubię kokosowe <3

Re: Żele pod prysznic

Ja używam najzwyklejsze z rossmanna lub avonu:)

Re: Żele pod prysznic

jakiś czas temu używałam Dove, kupiłam w biedronce w promocji duży i mały - ten duży masakra jak zostawię otwartą butelkę to zasycha robi się skorupa, nie podoba mi się jego konsystencja...mniejsze wersje 250 ml spoko....

ogólnie lubię kremowe Palmolive chyba czarna orchidea pięknie i długo pachnie, przyszedł czas na ziaję kaszmir!!

Re: Żele pod prysznic

ja najbardziej lubię Le Petit Marseillais,  zwłaszcza w pomarańczowym lub białym opakowaniu. przepięknie pachną :)

Re: Żele pod prysznic

Ja owocowe wybieram raczej na wiosnę, lato. Zimą lubię kokosowe, waniliowie lub tym podobne :-) 

2016-11-23 14:57:57 autor AniaLadyMakeUp

 

Ooo tak waniliowi to moi faworyci:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żele pod prysznic

Owocowe żele pod prysznic faktycznie najlepiej sparwdzają się latem dając orzeźwienie, w chwili obecnej używam żelu i balsamu 2w1, który ma zadanie takze jednocześnie nawilżać skórę.

Re: Żele pod prysznic

Ja uwielbiam z ziaji:)

Re: Żele pod prysznic

Też lubię żele ziaji, nivea, dove albo palmolive, z reguły staram się używać różnych nowości, bo lubię testować nowe rzeczy :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: