Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

  • 2013-04-27, o 06:53
  • 50
  • 31 140
  • 29
  • 42

Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

Co sadzicie o tym ? moze ktoras probowala i podzieli sie efektymi ?
Jeśli masz wiotką skórę i sińce pod oczami, to z pewnością przyda ci się żelatynowa maseczka liftingująca. Nie martw się nie musisz iść po nią do drogerii i nie musisz dużo za nią płacić. To domowy kosmetyk, a więc całkowicie naturalny, tani i skuteczny.

Żelatynowa maseczka liftingująca – właściwości
Żelatyna ma w sobie dużo witaminy K, która poprawia koloryt skóry, rozjaśnia cerę zaczerwienioną, rozprawia się z pękającymi naczynkami i drobnymi siniakami. To dlatego warto stosować żelatynę na cienie pod oczami. Dodatkowym atutem żelatyny jest biotyna, odpowiedzialna za stan skóry i włosów. Maseczka liftingująca nie przyniesie spektakularnych efektów po pierwszym zastosowaniu, ale wystarczy tydzień, by zauważyć znaczną poprawę.

Żelatynowa maseczka liftingująca – przepis
Potrzebujesz jedynie pół łyżeczki żelatyny i łyżkę wody. Rozpuść żelatynę w gotującej się wodzie i mieszaj przez minutę. Potem sprawdź, czy domowa maseczka nie jest zbyt gorąca i nałóż ją na wybrane miejsca. Możesz zastosować kosmetyk tylko pod oczy lub zdecydować się na lifting twarzy. Połóż się na pół godziny, a potem delikatnie zmyj maseczkę.
http://jejuroda.pl/zelatynowa-maseczka-liftingujaca

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

No prosze, bardzo interesujace, na pewno wyprobuje . Tylko bede musiala wybrac sie do polskiego sklepu bo ta w platach to juz tak przerobiona ze chyba nie zawiera juz biotyny ?

Re: Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

Ciekawe Muszę się temu przyjrzeć bliżej, bo szczerze nie słyszałam o tym. A sama żelatyna jest mi znana jeśli chodzi o laminowanie włosów. Kiedyś też próbowałam pić ją, znaczy z jakąś herbatką czy czymś żeby poprawić stan włosów, skóry, paznokci, jednak żołądek i nos zaprotestował

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

Lena na czym polega laminowanie wlosow/ Bo widze ze znasz sie na wlosach a ja pierwszy raz spotykam sie z tym okresleniem .

Re: Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

Laminowanie włosów to w skrócie wygładzanie, nabłyszczanie, prostowanie;
Do takiego "zabiegu" można zrobić np maseczkę właśnie z żelatyny.

Re: Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

Żelatyna? Chyba bym się bała. Jeżeli chodzi o cienie pod oczami, to domowe maseczki z ogórków i cytryn są dobre – polecają je nawet tacy lekarze jak usunieto reklame

Re: Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

Żelatyna? Chyba bym się bała. Jeżeli chodzi o cienie pod oczami, usunieto reklame

ruda

dlaczego bys sie bala?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

Lena na czym polega laminowanie wlosow/ Bo widze ze znasz sie na wlosach a ja pierwszy raz spotykam sie z tym okresleniem .

megi1828

Dokładnie tak jak napisała RedBlush, laminowanie daje nam efekt tafli na włosach, włosy są lśniące, gładkie, mięsiste, łatwiej się rozczesują. Cały zabieg trwa około 30-60 min, wykonuje się go w warunkach domowych, a potrzebna jest do niego właśnie żelatyna spożywcza. Efekty są widoczne natychmiast A i co najważniejsze mogą go wykonywać także osoby z kręconymi włosami- może podkreślić skręt

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz, no i znowu sie czegos tu nauczylam . A zelatyny jeszcze nie mialam okazji kupic.

Re: Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

Dziewczyny, odważyła się któraś zastosować tę maseczkę na twarz? Ja mam obawy, jakoś żelatyna w kosmetyce ogranicza się u mnie do laminowania

Re: Żelatyna -jako maseczka likwidujaca cienie pod oczami

Po tym co napisalas poszperalam troche w necie i wiesz co, na poozenie maseczki na cala twarz bym sie chyba nie zdecydowala , czytalam ze mozna sobie zafundowac przy okazji niezamierzona depilacje, czyli ze trzeba omijac obszary owlosione. Poza tym ciezko sie zmywa a raczej zrywa . Natomiast korci mnie maseczka pod oczy z platkow zelatyny, a te sa u nas dostepne:

Maseczka żelatynowa pod oczy
Z płatków żelatyny wycinamy paski. Namaczamy je w zimnej wodzie. Nakładamy na skórę pod oczami. Po 10 minutach resztki płatków usuwamy przy pomocy płatków kosmetycznych i zmywamy letnią wodą. Maseczka ma właściwości wygładzające i liftingujące. Poprawia elastyczność i gładkość skóry pod oczami i niweluje opuchliznę.

jest jeszcze taki przepis:

Maseczka z żelatyny i olejów pod oczy
Do wykonania maseczki potrzebujemy żelatynę, olejek z wiesiołka i olejek z ogórecznika lekarskiego. Sproszkowaną żelatynę mieszamy z olejkami. Nakładamy pod oczy. Po 10 minutach zmywamy letnią wodą. Maseczka wygładza i odżywia. Zmniejsza suchość skóry wokół oczu, nadaje jej gładkość oraz zdrowy wygląd.

Kupuje dzis platki zelatyny i probuje maseczke nr. 1

Zrodlo: http://mestetyczna.pl

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: