Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

  • 2011-06-25, o 12:10
  • 32
  • 8 828
  • 18
  • 30

Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

Jak usówacie zbędne owłosienie z twarzy?
Czy to są plastry,kremy do depilacji,czy laserowo?
Jakie polecacie do tych czynności produkty?

Re: Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

Ja używam plastrów do depilacji twarzy z Joanny, usuwam nimi włoski pomiędzy brwiami- fakt są niewidoczne ale przy mocniejszym makijażu widać je, i usuwam tzw. wąsik- moja udręka, po każdej depilacji w tym miejscu skóra łuszczy się jest sucha i podrażniona, mimo że nie jestem alergikiem, ale liczy się efekt:). Pozdrawiam

Re: Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

Już gdzieś w którymś wątku o tym pisałam, usuwałam wąsik plasterkami. Przez jakiś czas tak robiłam, ale miałam czerwoną, podrażnioną skórę po tym sposobie. Któregos dnia zobaczyłam na drzwiach salonu kosmetycznego usługe, która mnie zaciekawiła. Weszłam, dowiedziałam się wszystkiego na jej temat i umówiłam sie na zabieg. Właściwie na serie zabiegów usówania włosków prądem. Już od kilku lat nie mam problemu z wąsikiem Kilka włosków wyrasta mi jeszcze na brodzie, ale tyle to pęsetą wyrywam. Robi się około 10 zabiegów i o ile pamiętam co 2,3 tygodnie. Tam gdzie chodziłam jeden zabieg kosztował 40zł, a ostatnie zabiegi po 20zł, bo włosków było już mniej.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

ja na szczęscie nie mam tego problemu

Re: Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

Ja też nie mam z tym jakiegoś wielkiego problemu :)

Re: Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

bezpieczniejsze rozjasnienie​

Re: Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

Ja też nie mam z tym jakiegoś wielkiego problemu :)

2015-09-07 22:07:22 autor KamiluŚkaa

 

ja również

Re: Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

Ja do wąsika używam plastrów z woskiem z Joanny, poza tym jak pojawi się jakiś uciążliwy włosek to ratuje się pęsetą

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

peseta daje rade

Re: Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

pęsetka

Re: Zbędne owłosienie na twarzy-produkty

Depilacja nitką
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: