Żarówki ledowe

• 2013-03-01, o 16:16
  • 45
  • 8 610
  • 24
  • 42

Żarówki ledowe

Podobno żarówki ledowo biorą mniej prądu od halogenów i moje pytanie do was? Jakich używacie? I czy warto zmienić na ledowe?

Re: Żarówki ledowe

mam ledowe zarówki oraz listwy, w tym te zmieniające się listwy RGB, wszystkei te zarówki sa jednak na stałe zamontowane- w sufitach itp, bo nie mam zwykłych lamp;/ nie wiem jak z takimi zwykłymi

ale jedno co moge powiedziec to to, że naprawdę pobór mocy jest o wiele mniejszy. Zauwazalnie i to bardzo. no i bez wyrzutów lampki palą się od 17 nawet

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Potwierdzam, miałam ledowe żarówki i długo się paliły.

Niedlugo nie trzeba bedziesie zastanawiac nad tym czy warto tylko trzeba bedzie kupowac i tyle.U nas zwykle juz zaczeli likwidowac.

Ja mam ledowe w kuchni, ale one dają takie mało przyjemne światło. Wolę świetłowki te energooszczędne.

Na razie mam jakby to powidzieć połowę mieszkania ledowe, druga połowa zwykłe. Na razie nie mogę powiedzieć, czy jest jakaś oszczędzność, ale słyszałam, że one tak szybko nie wysiadają jak zwykły i podobno biorą mniej prądu

wagi elektroniczne warszawa kup online

Mam żarówki ledowe i faktycznie długo się palą ;) no i pobór jest również mniejszy :)

Popieram, u mnie ledowe wytrzymują znacznie dłużej niż normalne przy tym samym poziomie użytkowania. Co do poboru prądu ciężko mi powiedzieć, bo nie mam ich na tyle dużo, żeby porównać zużycie prądu przed i po ich założeniu.

podzielam zdanie dziewczyn ,dla mnie ledowe sa duzo lepsze niż zwykłe

Muszę i ja spróbować, bo mam zwykłe i halogeny. 

ledowe zdecydowanie najlepsze