Zapach na lato

  • Temat zamknięty
  • 2011-07-21, o 21:41
  • 11
  • 4 868
  • 13
  • 12

Zapach na lato

Dziewczyny jaki jest wasz ulubiony zapach na lato ?

Re: Zapach na lato

Ja uwielbiam Mauboussin – Pour Elle, kupiłam go miesiąc temu i pokochałam od razu
Gorąco polecam to taki letni kwiatowy zapach, piękny

Re: Zapach na lato

Ja kocham Hugo Boss Orange - w zasadzie niezależnie od pory roku i C-thru pearl garden:)
siostra kupiła sobie niedawno aqua di gioia armaniego i to bym typowała jako idealny zapach letni;)
i również jeśli ktoś lubi takie zapachy to DKNY be delicious - zapach zielonego jabłuszka:)

Re: Zapach na lato

Latem nie tylko warto stosować jakieś orzeźwiające, letnie perfumy. Uwagę należy także zwracać chociażby na balsamy (przecież latem odsłaniamy więcej ciałka) . A taki zapach będzie bardziej trwały. Polecam też lekkie mgiełki.

Re: Zapach na lato

A ja lubię christine aguilere i to niezależnie od pory roku
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: owoce egzotyczne, mandarynka, czarna porzeczka
Nuta serca: peonia, jaśmin, soczysta śliwka
Nuta bazy: wanilia, ambra, piżmo. ahhh kocham je<3

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Zapach na lato

dla mnie najpiekniejsze perfumy na swiecie to victoria secret seria cala very sexy,..są to zapachy owocowo-kwiatowe...zmysłowe i kuszące...pieknie pachną...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zapach na lato

A ja Ralph Lauren Ralph - taka turkusowa butelka (używam oczywiście odpowiednika oryginału ;p) podobnie jak Karolina lubię równeiż wszelkie mgiełki - bardzo lekkie a jednocześnie intensywne w zapachu

Re: Zapach na lato

Ja bardzo lubię C-THRU JOY,woda toaletowa przepiękny urzekający zapach
Zdradze wam jeszcze, że uwielbiam zapachy Hannah Montana, mają one taki naturalny zapach pachną jak owoce , wiem, że może są przeznaczone dla małych dziewczynek ale mnie się podobają

Re: Zapach na lato

A ja lubię IDOLE Armaniego. Raczej wolę bardziej wyraźne zapachy ale ten mi się bardzo podoba mimo że jest jak dla mnie delikatny ale za to w sam raz na lato:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zapach na lato

Jeśli chcecie naprawdę fajny zapach na lato, to kupcie sobie Paris Avenue - Activ Code Lady. Zapach pomarańczy, imbiru, jaśminu i wanilii. Bardzo orzeźwiające i idealne na lato.

Re: Zapach na lato

Gucci Première

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: