Zakkupy!:)

  • 2011-03-23, o 12:01
  • 302
  • 83 986
  • 93
  • 92

Re: Zakkupy!:)

To muszę się przejechać to obi może w końcu kupię:) też mam 19 pędzli ale ja za nie zapłaciłam chyba nie całe 60 z przesyłką- jakaś promocja była. A co do maestro to właśnie się przymierzam do zakupu. No i podkład (kolejny) zastanawiam się nad Revlonem ale nie wiem czy 180 ma podoby odcień co 101 MF lasting performance.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

To muszę się przejechać to obi może w końcu kupię:) też mam 19 pędzli ale ja za nie zapłaciłam chyba nie całe 60 z przesyłką- jakaś promocja była. A co do maestro to właśnie się przymierzam do zakupu. No i podkład (kolejny) zastanawiam się nad Revlonem ale nie wiem czy 180 ma podoby odcień co 101 MF lasting performance.

Nitka24

Powiem ci że nie mam zielonego pojecia poniewaz ja mam 250 i 320 kolorki a co do pedzelków to ja np zdecydowanie wole z lancrOne pędzel duzy do pudru niż 180 maestro w tym rozmiarze 24 największym , Z lancrOne jest miększy i milszy moje odczucie a ja z przesyłką zapłaciłam 85 zł bo za pobraniem jest drozsza za same pędzelki około 70 zł to nie tragedia i lubie te pedzelki ....

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Zakkupy!:)

Jak narazie myślę o tym do rozcierania i może do nakładania cieni ale nad tym drugim się jeszcze zastanowie bo te co mam narazie mi wystarczą. Fakt ten do pudru jest super:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

Jak narazie myślę o tym do rozcierania i może do nakładania cieni ale nad tym drugim się jeszcze zastanowie bo te co mam narazie mi wystarczą. Fakt ten do pudru jest super:)

Nitka24

jesli chodzi ci o ten tleniony to mam jest nawet fajny 497 i języczkowe mam w tym rozmiarze 14 i 6 ale nie pamietam które te pierwsze jezyczkowe co sa 360 i 320 jak sie nie myle i uwielbiam je duzy szybciutko nałozysz cienie a mały swietny mam do rozcierania lini kresek pod okiem itp

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zakkupy!:)

Raczej wybiorę ten 490 do rozcierania- jeden z mniejszych, co do tych do cieni to się muszę zastanowić.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

Myślę, że ten 490 będzie Ci odpowiadać. Jest naprawdę fajny. Co do podkładu to 180 może być trochę ciemniejsza od MF ;/

Re: Zakkupy!:)

Albo żeby miał kolor taki sam jak Dermacol 211 to by było super. .Doradź coś jeśli możesz.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

Kochana pozwolisz ze Ci doradze, ale w piatek, ok?
bo jutro mam egzamin panstwowy i musze sie uczyć 3maj kciuki :*

Re: Zakkupy!:)

no to ja na pewno trzymam kciuki! zdasz na pewno ;*

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Zakkupy!:)

Ok, poczekam do piątku. Powodzenia na egzaminie:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: