Zakkupy!:)

  • 2011-03-23, o 12:01
  • 302
  • 83 976
  • 93
  • 92

Re: Zakkupy!:)

Ahhhh i cennik nie jest ukryty ja mam do niego pełny dostęp
A szkolenie było nieziemskie, wiec moze byłaś na pokazie a nie na szkoleniu ?

Bawię się kolorami i kocham tą zabawę całym sercem

Re: Zakkupy!:)

no widzisz jak dobrze, że napisałaś przynajmniej nie będę sobie głowy zawracać ;p jeśli faktycznie byłyby super, to myślę, że warto by zainteresować się, a tak szkoda czasu ;p tym bardziej, że większość Polek sceptycznie podchodzi do wydawania kasy na drogie mazidła, tym bardziej że jest mnóstwo tanich a dobrych

ladymakeup

Lady a skad wiesz tak naprawdę, czy są super, czy nie ?
Ja nigdy, jesli chodzi o kosmetyki nie bazuje na opiniach innych, zawsze sama dotykam, wypróbowuję, wtedy podejmuje decyzje na tak, lub na nie
Po za tym, mam wśród swoich klientek Panie które w życiu nie kupią sobie kremu za 15 zł. bo mają wiedzę, co sie w takim kremie znajduje, bo sa laborantkami np. także ja bym była delikatna i rozważna w ferrowaniu opinii, w oparciu o odczucia jednej klientki, która de facto, sama chyba nawet nie zadała sobie trudu poznania marki

Pozdrawiam ciepło

Bawię się kolorami i kocham tą zabawę całym sercem

Re: Zakkupy!:)

To są moje wrażenia na temat tych kosmetyków i nie mówię że wszyscy mają myśleć tak jak ja:) Są różne cery, inaczej one się zachowóją przy różnych kosmetykach. Mnie nie przypadły do gustu, byłam na szkoleniu bezpłatnym, nie na pokazie. Tym bardziej zdziwiło mnie to że były tam prawie same osoby siedzące w Amwey, może z 5 osób było z poza, wiec kogo oni chcieli tam szkolić tym bardziej że 2 osoby które tam znałam były już na szkoleniu o tym samym temacie kilka razy. Dla mnie mijało się to z celem.
Nie obraźcie się ale dla mnie to trochę taka firma krzak i być może mają dobre kosmetyki ale ja raczej w bym w to nie weszła.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

Myślę, że szkolenia odbywają się przede wszystkim dla Osób z Firmy, bo to One mają reklamować markę, wypadało by więc coś niecoś wiedzieć o produktach, które sie reklamuje.
Po za tym cała Firma opiera sie po prostu na zasadzie Prosumpcji, o której ja osobiście, uczyłam się już na studiach, na wykładach z ekonomii, wiec nie taki do końca "krzak"

Pozdrawiam ciepło.

Bawię się kolorami i kocham tą zabawę całym sercem

Re: Zakkupy!:)

Nie podważam twoich kompetencji, nie chcę się wdawać w takie spory bo to forum raczej nie ma tego na celu,, ja wyraziłam swoje zdanie- ile ludzi tyle opinii:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

Otóz to, ile Ludzi, tyle opinii

Bawię się kolorami i kocham tą zabawę całym sercem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zakkupy!:)

Tak tak, śmiejcie się ze mnie:) Ale trudno, kupuje w biedronce:) Sa tam moje ulubione żele do mycia buzi, dzis kupiłam 3 (jeden podwójnie więc 4):

micelarny żel do mycia i demakijażu twarzy, hydro effect- hypoalergiczny, skóra sucha i wrazliwa, zawiera micele i d-panthenol, 0%alergenów i sztucznych barwników

peelengujący żel do mycia twarzy pure effect- hypoalergiczny, drobinki peelengujące i kompleks anti sebum +łopian, goryczka żółta, cytryna, tymianek jałowiec, ściąga i zmniejsza wydzielanie sebum- do skóry tłustej i mieszanej, wygładza i oczyszcza, matuje

nawilżający żel do mycia twarzy massage effect, hypoalergiczny, drobinki masujące z wit. E, ekstrakt z lotosu, regeneruje, odświeża, nawilza, do cery normalnej i mieszanej

jest jeszcze czwarty, micelarny żel do mycia i demakijażu twarzy calm effect, to samo co pierwszy, ale łagodzący

-jestem od nich uzależniona!

dodatkowo kupiłam masło do ciała z mango i rozświetlającymi drobinkami:
-cena bomba, niecałe 9 zł za 200 ml
-zapach nie nachalny, naturalny, nie jakiś chemiczny
-nieordynarne drobinki, leciutkie, nie brokat
-konsystencja....masła! albo "ramy" na chleb:P ale nie tłuści
-będe je kupować

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Zakkupy!:)

a to masełko

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Zakkupy!:)

Dzisiaj zapolowałam w Naturze na: bazę pod pigmenty z Kobo, kredkę do oczu Essence long lasting (touch of glam nr 08-fioletowa), cienie potrójne z My secret fruit cocktail nr 311 i peeling nezymatyczny na noc+ maseczka oczyszczająca z Perfecta no problem (Dax cosmetics)- godny polecenia zestaw bo skóra jest naprawdę fajna po nim.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

dziś kupiłam odżywke do włosów Joanna z apteczki babuni wzmacniającą, do włosów cienkich, delikatnych, ze skłonnoscią do wypadania, ze skrzypem i rozmarynem- stosuje odrobine bez spłukiwania na noc jako maskę na końcówki (ok 6 zł za 200g)

lakier do włosów Timotei (+50ml gratis) żółty, naturalnie utrwalający, bardzo delikatny, ładnie pachnie, nie skleja (12 zl za mega opakowanie)

mleczko do ciała dla dzieci, z pompką, Labell baby (Intermarche) bez parabenów, antyalergiczny, 8 zł za 500 ml, z mleczkiem migdałowym i bisabololem

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: