Zakkupy!:)

  • 2011-03-23, o 12:01
  • 302
  • 83 993
  • 93
  • 92

Re: Zakkupy!:)

a co to za kosmetyki te ArTisTry? bo zaciekawiłaś mnie

Re: Zakkupy!:)

http://www.artistry.pl/
Zamawiam przez konsultanta zastanawiam sie bardzo poważnie nad wykupieniem samej Ich licencji, choćby po to, żeby mieć te kosmetyki taniej w zasadzie kwota niewielka, bo 173 zł. jednorazowo i 90 zł rocznie na przedłużenie umowy.
Możesz poszperać w necie i poczytać więcej
Dla mnie są rewelacyjne. Niesamowicie skondensowane, przez co naprawdę bardzo wydajne.

Pozdrawiam ciepło.

Bawię się kolorami i kocham tą zabawę całym sercem

Re: Zakkupy!:)

http://www.artistrybeauty.com/content.aspx?ctg=17509
Nie wiem czy czytasz po angielsku.
http://www.artistry.com/

Bawię się kolorami i kocham tą zabawę całym sercem

Re: Zakkupy!:)

Jestem podekscytowana tak, że zapomniałam dodać, że wczoraj uczestniczyłam w szkoleniu tej marki, trenerem był makijażysta Andrzej Sawicki. Niesamowity facet miałam przyjemność uczyć sie od Niego już którys raz z kolei, no Gość jest nieprzeciętny

Bawię się kolorami i kocham tą zabawę całym sercem

Re: Zakkupy!:)

Weszłam poczytałam ale po polsku też jest dokładnie opisane ;p więc nie musiałam głowić się nad angielskim ;p Jesteś już konsultantem tych kosmetyków? jakie są ich ceny? bo niestety nie są podane oficjalnie, a szkoda ;/ a tak w ogóle to gdzie odbywało się to szkolenie? było w ramach promocji marki czy też musiałaś coś płacić? pytam się bo z chęcią przeszłabym się na nie ;p pozdrawiam

Re: Zakkupy!:)

Artistry czy jakoś tak są to kosmetyki z Amway byłam raz na takim szkoleniu, kosmetyki i wszystkie inne rzeczy które tam są są dość drogie porównywalne do bardziej markowych kosmetyków. Dla mnie to jest coś w stylu Avon, Oriflame. Więcej nie będę pisać co o tym myślę bo co niektórzy zaraz na mnie nasiądą:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

No co Ty Nitko, nikt na Ciebie nie nasiądzie ;p a miałaś kiedyś te kosmetyki? troche poczytalam o nich ale ze strony amwey wiec to nieobiektywne kwestie ;p a z chęcią uslysze cos od zaufanej osobki

Re: Zakkupy!:)

Z tego co wiem to kosmetyki, perfumy robione są z natyralnych składników, ale jak dla mnie zapach nie są ciekawe i wszystkie pachną prawie tak samo. Widziałam podkład na znajomej dla mnie żadna rewelka, średnie krycie, trochę nie naturalnie (tak jakby za bardzo opruszył twarz pudrem). Jedyny plus to ładne opakowanka co niektórych kosmetyków. Nie miałam okazji testować na własnej skórze podkładu bo nie ma próbek, a cena była dla mnie za wysoka jak na coś czego nie mogę najpierw przetestować (około 60-70 zł o ile dobrze pamiętam). Wiem że na cennik można znaleźć w necie ale jest to cennik nie oficjalny bo nikt kto nie jest w Amway nie wie co ile kosztuje, dopiero jak się zgodzisz w tym byś to się dowiesz, a miło będzie jeśli jeszcze kogoś wciągniesz, niby zarobisz itd. A szkolenia tak naprawdę są o niczym, bądz o tym co wiesz ale w ładniejszy sposób żeby cię zachęcić do wstąpienia w szeregi.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zakkupy!:)

no widzisz jak dobrze, że napisałaś przynajmniej nie będę sobie głowy zawracać ;p jeśli faktycznie byłyby super, to myślę, że warto by zainteresować się, a tak szkoda czasu ;p tym bardziej, że większość Polek sceptycznie podchodzi do wydawania kasy na drogie mazidła, tym bardziej że jest mnóstwo tanich a dobrych

Re: Zakkupy!:)

Hmmmm Co Człowiek to opinia. Moja koleżanka kocha zupę szczawiową, ja na sam widok mam odruch wymiotny
Szkolenie miałam z zaproszenia, wiec nie odpłatnie. Nie wiem jakiego Koleżanka używała podkładu, ale ich podkład beztłuszczowy jest rewelacyjnie kryjący, dodatkowo nawilżający, co w tego typu podkładach jest raczej rzadko spotykane. Do tej pory każdy beztłuszczowy, kryjący podkład mnie strasznie wysuszał....no ale cóż, co Człowiek, to opinia, jak już pisałam.
Cienie np. mają bardzo fajną taką masłową konsystencję. Cudnie się rozprowadzają.
Maluje Nimi klientki na śluby, cała noc przetańczona, makijaż nietknięty, nie zwałkowany, nie rozrzedzony.
Próbowałam też podkładu transparentnego......nie przypadł mi do gustu, zbyt rzadki, prawie bez efektu, ale czy to oznacza, ze jeśli ten jeden produkt, czy nawet dwa są do bani, to całą marke powinnam skreślic ?

Używam też Gosha i tak jak cienie są fajne, lubię je, to tusze dla mnie osobiście są totalnie do bani

Bawię się kolorami i kocham tą zabawę całym sercem
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: