Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

  • 2016-01-21, o 21:44
  • 15
  • 5 565
  • 11
  • 12

Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

Dziewczyny, doradźcie mi. Chcialabym sprawić mojemu narzeczonemu jakis prezent i wpadlam na pomysl, zeby kupic mu voucher na jakis zabieg kosmetyczny. Wiem, ze niektorzy mezczyzni wzbraniają sie rekami i nogami przed wizyta u kosmetyczki w obawie ze zyskają łatkę 'zniewieściałego' ale moj facet ma dosc luźne podejscie w tej kwestii i nie zgrywa wielkiego maczo :) Dlatego tez pomyslalam, ze taki bon na zabieg moze byc dobrym pomyslem :) Salon juz wybralam: coco time ( mieszkamy we wrocławiu, moze ktoras z was juz byla tam na jakims zabiegu? albo wasi faceci?), nie wiem tylko jaki zabieg bedzie dla niego najlepszy. Wiem ze w salonie mają opcję darmowej konsultacji, no ale to ma byc prezent niespodzianka, wiec jestem w kropce. Do wyboru mam zabiegi nawilzajace, odmladzajace i oczyszczajace. A moj facet ma 28 lat i skore raczej normalna, czasem drobne podraznienia po goleniu mu wyskakuja.

Re: Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

Ja bym postawiła na masaż. Z tego na pewno będzie zadowolony :)

Re: Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

O kurcze, a wiesz ze o tym nie pomyslalam? Dopiero teraz przejrzalam dokladnie zakladki na stronie coco i wyczailam ze masaż tez mają w ofercie :) A myslisz ze lepszy twarzy czy ciala? Chociaz widze ze mają masaz ciala 'sportowy'-  to chyba jak znalazl dla mojego chlopaka, bo trenuje crossfit, wiec na pewno bedzie to dla niego duuuuzy relaks :) dzieki za odpowiedz, bardzo mi pomoglas!

Re: Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

Masaż ciała to chyba najlepsza opcja zarówno dla kobiety, jak i dla mezczyzny. Sama chetnie bym sie wybrała na taki :)

Re: Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

rzeczywiście masaż to dobry pomysł i bardzo relaksujący

Re: Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

swietny pomysł

Re: Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

Mnie również masaż wydaje się najlepszą opcją,

Jana

Re: Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

Masaz jak najbardziej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

Mnie również masaż wydaje się najlepszą opcją,

2016-01-22 13:25:19 autor Jana

zgadzam sie

Re: Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

swietny pomysł

Re: Zabieg kosmetyczny dla faceta? wrocław coco time

Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi! Dzis bylam w coco time, zeby kupic voucher. Tyle sie glowilam jaki zabieg wybrac, a okazuje sie, ze kupuję samą kartę podarunkową, a moj narzeczony sam wybiera zabieg, z ktorego skorzysta! Ale podrzuce mu pomysł masażu sportowego, bo nawet sama nabrałam na niego ochoty :) :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: