ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

  • 2016-11-22, o 08:47
  • 49
  • 19 150
  • 44
  • 45

ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

 Kto ma ochotę na zgarnięcie jednej z pięciu palet Sleek widocznych na zdjęciu? Zachęcamy Was do udziału w kolejnym rozdaniu, ponieważ zadanie jak zwykle bardzo proste :-) 

1. Odpowiedz na pytanie: Jakie kolory cieni najbardziej lubisz wykorzystywać w swoich makijażach i dlaczego?

2. Wpisy zamieszczajcie tylko w tym wątku. 

3. Zabawa potrwa do 27.11.2016 godz.23:59.

Komisja Ladymakeup (www.ladymakeup.pl) wybierze pięć osób, które będą miały okazję zdobyć nagrody.

Palety nie posiadają kartoników - są to wersje testerowe. Powodzenia!

Regulamin: https://static.ladymakeup.pl/regulaminy/2016-11-22_a.pdf

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Ja uwielbiam wszystkie odcienie jesieni, brązy, bordo, stare złoto. Kocham te kolory bo pieknie podbijają moją szaro-zielono-niebieską tęczówkę. Na codzień zawsze używam brązów i jako akcent dodaję troszkę bordo bądź złota, makijaż nabiera zupełnie innego wymiaru, a na wieczór piękna, bordowa, matowa szminka i znów wyglądam zupełnie inaczej :*

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Moimi najukochańszymi kolorami w makijażu są odcienie złota, różu oraz brązy. Preferuje ciepłe kolory, ładnie podbijają kolor mojej niebieskiej tęczówki. Jednak wieczorem uwielbiam szaleć: fiolety i odcienie khaki to mój konik. Latem za to uwielbiam poszaleć z kolorową kreska, niebieską, zieloną, różową, miętową. Ładnie wyglądają na oczach i kojarzą się z pięknymi wspomnieniami z wakacji. Myślę że makijaż każdej kobiety uzależniony jest trochę pd nastroju. Gdy mi smutno od razu na oczkach lądują szarości...

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

W moim makijażu najczęściej wykorzystuję odcienie brązu, beżu, pudrowego różu i jasnego złota. Dlaczego? Ponieważ jako mama 4,5-miesięcznej Gwiazdeczki mam zwykle około 5 minut na makijaż (a i tak dziwnym trafem córka ZAWSZE budzi się gdy zaczynam tuszować rzęsy:D), zatem zależy mi na tym, aby było szybko, ale i efektownie. Ekspresowy makijaż w takich odcieniach mam opanowany prawie do perfekcji. Gdy mam więcej czasu lubię dodać inny kolor, np bordo, fiolet, granat... Zdarza się to natomiast niezmiernie rzadko :)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Jestem kobietą i tak naprawdę kolory cieni, jakie używam na codzień czy na wieczorne wyjścia, zależą od mojego nastroju  :) Jednego dnia są to delikatne odcienie np, marcepan, czy jasny ciepły brąz, delikatna miedż, raz jest to fiolet przelamany ciemniejszym kolorem. Najbardziej jednak lubię kolory jasne, które rozjaśniają pięknie zaspane jeszcze poranne oczy, a na wieczór chętnie dokładam szarość, miedż czy bordo :)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Ja lubię odcienie beżu, brązu. Według mnie są dla mnie najbardziej odpowiednie, świetnie wyglądają do makijażu dziennego. :) Lubie czasem zaszaleć na oczach koleżanki, która ma duże oczy i każdy makijaż wygląda na niej ślicznie. Najbardziej lubię jej namalować lekko rozdymione oko matem i dodawać różne perłowe, brokatowe kolory cieni. Wygląda to nieziemsko. :) myślę, że wystarczy paleta klasycznych cieni (brązy, beze) i można wykombinować makijaż dzienny do wieczorowego, kilka możliwości w jednej paletce :)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

W sumie to lubię wszystkie kolory tego świata! :D Często mam ochotę na mega kolorowe makijaże, nawet nie chodzi o samo noszenie makijażu ale proces tworzenia. Mogę się wyżyć artystycznie. (talk) Jednak wydaje mi się, że najkorzystniej wyglądam w różnych odcieniach różu i fioletu. Z kolei na codzień używam brązu i beżu, tak tylko dla delikatnego podkreślenia urody. ;)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Hmmm...kolory , które lubię...lubię wszystkie...ale na codzień najczęściej wybieram brąz połączony z różem lub z delikatnymi szarościami. Taki makijaż dodaje mi świezości...a na wieczorne wyjścia lubię makijaz francuski lub smoky połączone z intensywnymi kolorami szmaragdu lub granatu...uwielbiam głebokie kolory, są tajemnicze i zmysłowe. P.S. dodam ,że mój mąż bardzo mnie w takim właśnie makijazu lubi, więc cały czas staram się tworzyć nowe kolorystyczne zestawienia na wieczór :)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Najbardziej lubię brąz, ponieważ pięknie podkreśla moje niebieskie oczy i praktycznie pasuje do każdej kreacji

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Do makijażu oczu najczęściej sięgam po ciemne, odważne dla niektórych kolory - przydymione atramentowe granaty, fiolety, szarości. Oczy nabierają w takich kolorach tajemniczości i zmysłowości. Od niedawna doceniam jednak również te delikatniejsze barwy - subtelne beże, połyskujące złota, jasne fiolety. Największym dla mnie szaleństwem jest też wybieranie ciepłych odcieni, a przecież przez tyle lat tolerowałam jedynie chłodne. Kobieta zmienną jest, a makijaż jeszcze bardziej to uwidacznia.

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Zdecydowanie moim kosmetycznym  ulubieńcem jest odcień regal z  palety Au Naturel od Sleek.Była to moja pierwsza paletka zakupiona w Waszym sklepie kiedy była jeszcze mało popularna i trudno dostępna.Ten kolor od razu skradł moje serce ! Idealnie sprawdza się w każdej porze roku nie tylko jesieną, kiedy króluje właśnie bordo ;) Dzięki niej nie ważne czy mam na sobie elegancką kreację, dres czy domowy fartuszek bo dzięki idealnie podreślonej barwie mojej tęczówki zawsze czuję  się piękna i kobieca. Jestem zwolenniczką minimalizmu również tego w makijażu idealnie dopasowany cień sprawia,że czuję że należę do tej piękniejszej połowy świata 1f609.png  Intensywny ,bardzo żywy kolor niestety tej ponurej jesieni wręcz rozpromienia pochmurne,deszczowe dni. 2764.png <3 Za co go jeszcze uwielbiam?Jako posiadaczka opadającej powieki cień poznał też moje skrzętnie skrywane sekrety urodowe które potrafi zakryć i schować w mgnieniu oka. Dodatkowo dobra jakość,świetna pigmentacja ,niska cena oraz jego wielozadaniowość sprawiły,że to on jest moim numerem jeden :) 

Szydłowska
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: