ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

  • 2016-11-22, o 08:47
  • 49
  • 19 154
  • 44
  • 45

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

W moich makijażach można zauważyć cienie kolorowe, zwłaszcza te matowe.

Ale to nie wszystko! Brokatowe, lśniące, pięknie się mieniące, u mnie też królują bo... oczarowują!

Jakie jeszcze?

Złote, srebre, granatowe, czerwone, pomarańczowe, a także odcienie śliwkowe. (h)

A dlaczego akurat takie? Bo są zawsze w modzie, więc żyję z nimi w zgodzie.

Cudnie oczy me malują, w me potrzeby się wpisują.

Ulubieńców mych bez liku, już nie mieszczą się w koszyku. 

Wszystkie sobie bardzo cenię ale i na inne chętnie zmienię.

Wiersz ten sama ułożyłam, trochę się przy tym natrudziłam.

O kopiowaniu go nie ma mowy! Ktoś będzie chciał, ułożę dla niego nowy.

Na wygraną bardzo liczę, więc w tym konkursie uczestniczę.

A paletkę cieni z obrazka do swoich dołączę i wszystkich wokoło makijażem zaskoczę! :)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Mój typ urody to zima, więc najczęściej sięgam po cienie chłodne. Uwielbiam malować się cieniami srebrnymi, szarościami, granatem i czernią. Makijaż tymi kolorami sprawia, że moje brązowe oko nabiera jeszcze większej głębi, przyciąga. Czuję się wtedy pewniejsza siebie, bo jak każdy wie dobry makijaż sprawia, że wyglądamy dużo lepiej. Kolor tęczówki jest wydobyty, skóra jest promienna, a nie szara jak przy np. źle dobranej kolorystyce na twarzy. Już jako nastolatka kiedy sięgałam po swoje pierwsze cienie, nawet nie znając swojego typu urody ani kolorów najlepiej do mnie pasujących intuicyjnie wybierałam szarości i srebra. Kobieta zmienna jest więc i w moim przypadku inaczej być nie może. Oprócz klasyki, która stosuje na wyjścia, ale też w lżejszej wersji na dzień, lubię bawić się kolorami. Latem często sięgam po fiolet, turkus, ostry róż, a jesienią stawiam na burgund, kolor wina, ciemny róż, zieleń, trochę złota, brąz. Każdy z tych kolorów pasuje idealnie do mojego oka. Uwielbiam wymyślać nowe makijaże, nowe połączenia, nie tylko przy różnych porach roku, ale też w zależności od humoru. :) Od klasyki po kolorowe "pełne życia" oko :)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Moję ulubione kolory to brązy, złota i miedź . Pasują i na codzień i na wieczór. Są to kolory bardziej jesienne, ale ja je wykorzystuje o każdej porze roku. 

Kamila rzesy_tychy

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Na moich oczach praktycznie codziennie można zobaczyć różne odcienie brązu:) Mimo że w palecie są też inne kolory i mam zamiar zrobić dzisiaj coś innego i tak na koniec makijaż jest utrzymany w kolorach brązowych:P

Jeśli chodzi o formułę to nigdy nie robię zupełnie matowego oka, zawsze jest na nim cień z brokatem/drobinkami/połyskiem<3

Zazwyczaj do tych moich brązów dodaję złoty, srebrny albo w padający w róż błyszczący cień!

Uważam że brązowe smokey eye pasuje do każdej stylizacji na każdą porę dnia:)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

"Jakie kolory cieni najbardziej lubisz wykorzystywać w swoich makijażach i dlaczego?"

 

Często używam cieni w makijażach dziennych i wieczorowych. Zazwyczaj są to wszelkie odcienie brązu i beżu, ponieważ  w takich czuję się najlepiej. Czasem znajdą się też odcienie borda, fioletu czy rudości. Maluję się tak, ponieważ najbardziej pasuje to do mojej twarzy, karnacji. Poza tym ja dobrze się w takich makijażach czuję i całkiem nieźle mi wychodzą (skromność :D ) :D No i najwazniejsze, że podoba się mojemu ukochanemu <3 

 

MadzikG

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Kocham jesienne odcienie, non stop je nakładam. :) Wszelkie brązy, beże, szarości to moje kolorystyczne odzwierciedlenie. ale żeby nie było, że jestem szara-smutna to lubię zaszaleć dodając burgundy, fiolety czy kobalty. Lubię eksperymentować, lubię przenosić moje pomysły na oko. :) Lubię te kolory, bo myślę, że pasują do moich oczu, podkreślają je. Często dostaję miłe komentarze dotyczące mojego makijażu, więc chyba mi to wychodzi! :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Dostaję palpitacji, kiedy widzę palety ciepłych kolorów. Wszelkie pomarańcze, borda, rudości, miedziaki i brązy powodują, że dostaję gęsiej skórki. Tak niewiele mi trzeba... :)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Z zawodu i pasji jestem Kosmetologiem. Obecnie na wychowawczym :) Na pytanie: "Jakie kolory cieni najbardziej lubisz wykorzystywać w swoich makijażach i dlaczego" - odpowiem: Kocham to co robię i zawsze używam kolorów pasujących do człowieka, do jego wyglądu oraz charakteru. Do pory dnia czy roku. Makijaż powinien byc uzupełnieniem. Dopełnieniem kobiecego piękna. Musi sprawić, że Kobieta czuje się w nim jak gwiazda filmowa. Staje się pewną siebie babką! Samą uwielbiam się w beżach, brązach oraz ciemnych fioletach. Może dlatego, że jestem brunetką w ciemnej oprawie oczu :) Lubię łączyć ciemne oko i delikatne usta, albo odwrotnie. Trzeba znać umiar. Musi być z klasą i ze smakiem. Oczywiście, jak każdy czasem lubię eksperymenty ale w "takim" makijażu mogłabym tylko występować jako klaun w cyrku :) Elegancki i prosty makijaz w delikatnych odcieniach potrafi zamienić brzydkie kaczątko w pięknego łabędzia :) 

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Najczęściej sięgam po brązy, czasami chłodne wpadające w szarości, a czasami ciepłe czekolady, a nawet rudości. To kolory bazowe, których używam do blendowania, dlatego zwykle są matowe. Ostatnio jednak odkryłam, że moja zielono-brązowa tęczówka bardzo lubi się z granatami i fioletami, właśnie tych kolorów, zwykle w wersji metalik, używam w makijażu najczęściej. Łączę je z brązami, uzupełniam czarną kreską - najczęściej roztartą cieniem, i maluję rzęsy maskarą. Staram się unikać przesadnego makijażu, nie używam wiele podkładu, pudru oraz różu, pomadka to delikatny nude, lub bezbarwna ochronna, oczy są jedynym akcentem, bo w takiej wersji siebie czuję się najlepiej.

 

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Moimi ulubieńcami są odcienie brązu w połączeniu z ciemnym fioletem albo butelkową zielenią i wanilią w wewnętrznym kąciku oka. Takie odcienie podbijają kolor mojej tęczówki, a odpowiednio wykorzystane powiększają optycznie oczy, dzięki czemu wyglądam na bardziej wypoczętą i rozpromienioną:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: