ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

  • 2016-11-22, o 08:47
  • 49
  • 19 151
  • 44
  • 45

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Najczęściej używam kolorów ziemi typu brąz, beż, grafit, czerń.

Ale gdy chcę zaakcentować oko to wszelkie kolory czerwieni, pomarańczu, różu

gdyż mam niebieskie oczy i takie kolory robią po prostu całą robotę i takie wow na oczach.

Nie ma osoby która nie przykułaby uwagi do mojego makijażu z tymi barwami.

Polecam wszystkim niebieskookim, pozdrawiam :)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Do tej pory najbardziej przemawialy za mna ciemnie odcienie, brazu, szarosci a nawet i delikatniejszej czerni;) od niedawna lubuje sie w nieo jaśniejszych barwach, tych matowych, ale te z brokatem tez zdobywaja moje serce! Tak więc krotko mowiac staram sie wypróbować wszystkie warianty i przekonać sie do najlepszych;)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Czy klasykę taką jak brązy i beże można nazwać ulubioną? Owszem są one bezpieczne i niezawodne, ale ciut nudne. W połączeniu z kolorem nabierają mocy i stanowią dla nich niezawodną bazę. Stare złoto, oberżyny czy brzoskwinie to coś czym podkreślam oko jesienią i zimą. Nic tak pięknie nie wydobędzie koloru moich oczu jak te kolory.

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Najbardziej lubię w makijażu oka odcienie beżu, brązu i złota, gdyż są to barwy uniwersalne, pasujące na każdą okazję, do każdej stylizacji. Natomiast przede wszystkim jesienią lubię eksperymentować z ciemnymi odcieniami zieleni i czerwieni. Taka pora wybaczy nawet mocne oko w codziennym makijażu

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Mam niebieskie oczy, jasna karnacje, kolor włosów hmm.. różny

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Tworząc makijaż oczu przede wszytskim staram się dobierać odcienie nie tylko do tęczówki mojego oka, ale również koloru włosów i karnacji. Na codzień stawiam raczej na bezpieczne, neutralne barwy jak np. wanilia do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka, beże pod łuk brwiowy i ciepłe brązy w załamaniu powiek. Jest to mój najbardziej podstawowy wariant, co nie oznacza, że nie lubię poeksperymentować z cieniami do powiek. W zależności od nastroju (i czasu, który mogę poświęcić na makijaż - mam go ciągle za mało :) ) lubię dodawać cienie w kolorach: bordo, marsala, czy zgniłej zieleni, które idaelnie sprawdzają się przy moich brązowych tęczówkach oczu. Podczas wakacji natomiast zależy mi, aby mój makijaż był lekki i świeży, wówczas stawiam na soczystą brzoskwinię i pokrewne "łososiowe" i pastelowe odcienie na powiekach. Uważam, że nie powinnyśmy kierować się sztywną zasadą przy wyborze cieni, warto trochę poeksperymentować i "pobawić się" makijażem, a nuż stworzymy zaskakujące połączenie barw, w których  będziemy się sobie podobać i przede wszystkim czuć się najatrakcyjniej :). 

Gorąco pozdrawiam :)

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

na codzień do pracy używam raczej lekkich odcieni brązu lub beżu,gdyż najlepiej się w nich czuje ;) ale gdy nadejdzie wkońcu ukochany wolny weekend to mogę zaszaleć i użyć czego tylko zechce ;) wtedy sięgam po odważne odcienie czerni , szarości , lekko podkreślam oko też pięknym złotym lub srebrnym kolorkiem . :) czasem tez użyję fioletu , w zależności gdzie się wybieram i ile mam oczywiście czasu, bo nie zawsze ten makijaż wychodzi tak jak chcemy :)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Osobiście uwielbiam ciemne kolory i beże oraz brązy. Beże i brązy idealnie nadają się do makijażu dziennego. Podkreślają moją niebieską tęczówkę i otwierają oko. Natomiast gdy szukam mocniejszego efektu używam znacznie ciemniejszych kolorów- bo liczy się efekt "wow". (h)

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Jestem otwarta na zabawę kolorami - uwielbiam wszystkie barwy. Oczywiście kolorystykę moich makijaży dostosowuję do okazji, na jakie są wykonywane. Innych odcieni używam do pracy, innych na sobotnią imprezę. Niemniej ostatnio jestem fanką fioletów pod każdą postacią <3 Soczysta śliwka...uważam, że ten kolor wygląda obłędnie. Poza tym jest bardzo modny w tym sezonie, pasuje do obecnej pory roku - cudownie ją ożywia i nadaje blasku pochmurnym dniom.  Poniżej prezentuję moją radosną twórczość. ;)

Virginia

Re: ZGARNIJ JEDNĄ Z PIĘCIU PALET SLEEK :-)

Kolory cieni jakie najczesciej uzywam to wszystki odcienie szarosci do blekitu przechodzace, doskonale tez wspolgrają z kolorem mojej teczowki odcienie Pani Jesien- braz, złoto- źołty i zielenie :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: