ZAbrudzona skora po farbowaniu

  • 2011-11-16, o 13:06
  • 62
  • 47 893
  • 28
  • 44

Re: ZAbrudzona skora po farbowaniu

no 8 miesięczny:09 więc może dla innych malutki:) dla mnie duzy bo ma juz z 15 cm, a tył juz jest cały "mój":)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: ZAbrudzona skora po farbowaniu

monius, ja jeszcze nic nie robiłam na tym zdjęciu więc nic mi nie wyszło:) ale wkleje wam lepiej widoczny odrost, slepoty Wy:)

picjafly

:p HIHI nie wiedziałam myslałam ze,to juz po farbie ale jesli to twój odrost to masz zaje,.... fajny kolorek swoich włosków

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: ZAbrudzona skora po farbowaniu

no tu chyba juz w koncu widac mój odrost:) wieczorem wkleje zdjecia po farbowaniu:)

picjafly

heheheh podaj okulary - bo ja nadal nie widzę ;p

Re: ZAbrudzona skora po farbowaniu

Ja ostatnio próbowałam zrobić sobie sama w domu toner na włosy, efekt był taki że całe czoło i kark były czerwone.. jednak udało mi się szybko to zmyć za pomocą spirytusu salicylowego, próbowałam ale ani szampon ani nic innego się nie sprawdziło, więc ostatecznością okazał się spirytus :)

Re: ZAbrudzona skora po farbowaniu

Gdy farbuję włosy siostrze albo mamie to gdy maźnie mi się skóra od razu wycieram ją zmoczonym papierowym ręcznikiem. Przez to, że szybko reaguję, nie muszę się martwić potem ;)

Re: ZAbrudzona skora po farbowaniu

według mnie najlepiej jest  po prostu posmarować się kremem tłustym w okolice w które prawdopodobnie mogłabys sie pobrudzić

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ZAbrudzona skora po farbowaniu

ja przed farbowaniem zawsze smarowałam kremem nivea skórę w okolicy włosów :)

Re: ZAbrudzona skora po farbowaniu

U mnie wystarczy zwykłe mydło w płynie. Nigdy nie miałam problemów ze zmyciem zabrudzeń po farbie, wszystko ładnie się zmywało.  

Re: ZAbrudzona skora po farbowaniu

Warto posmarować skórę narażoną na zabrudzenie kremem, Nivea dobrze się sprawdzi. Pomaga to również zapobiedz ewentualnym podrażnieniom. :)

Re: ZAbrudzona skora po farbowaniu

nie mam tego problemu ,stosuje krem

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: