Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

  • 2015-10-29, o 13:37
  • 31
  • 9 055
  • 23
  • 30

Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

witajcie dziewczyny ,wiem że ten temat tu zdecydowanie nie pasuje za co z góry przepraszam ale nie ma tutaj takiego wątku a mam mały problem , za tydzień musze zakupic laptop ale nie wiem z jakiej firmy są dobre i mniej wiecej jakie paramentry powienien mieć ,może polecicie mi jakiej swoje upatrzone modele lub ten który Wy macie ? szukam w przedziale cenowym do 2 500- 3 000 zł

Re: Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

ja  mam wiekowego laptopa,teraz jest taki wybór że rzeczywiście trudno jest coś wybrać w miarę w przystępnej cenie i zeby parametry były fajne

Re: Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

ciezko mnie akurat się wypowiedzieć ja mam już dość stary laptop który ma 6 lat i mam toshibe tą wersje karbowaną ,matową w kolorze czarnym

Re: Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

Nie pomogę, bo używam komputer stacjonarny kupiony lata temu ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

Ja kupowałam trochę ponad rok temu laptopa. Mam Asusa ale dokładnie jaki model nie pamiętam musiałabym sprawdzić. Póki co sprawdza się bardzo dobrze i wytrzymały. Bo z moją zdolnością do psucia wszystkiego jak narazie (odpukać) nic mu się nie stało.

Re: Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

Ja również mogę polecić Asusa. Nie znam się jakoś bardzo na laptopach ale te z Asusa zawsze się sprawdzały u mnie. 

Re: Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

Lenovo, Samsungi też się sprawdzają.  

Re: Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

Rowniez polecam Asus

Re: Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

Nie znam się niestety. Najczęściej w ciągu dnia korzystam z telefonu, bo najbardziej podręczny.

Re: Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

ja z kolei polecam toshibe i sony

Re: Z jakiej firmy lub jaki model laptopa polecacie ?

Sony

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: