You look disgusting

  • 2015-09-14, o 00:33
  • 38
  • 10 317
  • 22
  • 35

You look disgusting

https://www.youtube.com/watch?v=WWTRwj9t-vU

 

Nie powiem... film zrobił na mnie wrażenie, bo w sumie tak jest na codzień z makijażem i opiniami... :(

Jak go nie ma to źle, jak jest to też źle.... ech, grecka tragedia jak w Antygonie ;(

Re: You look disgusting

nawet fajny makijaż

Re: You look disgusting

Poziom ludzi komentujących filmiki to czasem szczyt dna. I tak dziewczyna jest śliczna. I nie mówię tutaj o tym jak wygląda w makijażu. Najśmieszniejsze jest to, że takie hejty wypisują "ludzie", którzy mają ze sobą problemy. Są niedowartościowani, silni tylko w grupie takich samych jak oni, zawsze szukający kogoś, nad kim można się poznęcać i w ten sposób podnieść swoje poczucie wartości. Ale na swoje paszczury to nie popatrzą.

I co z tego, że dziewczyna ma trądzik, czy inne niedoskonałości na twarzy. Większość z nas je ma. To ona robi coś fajnego. Może dzięki jej filmikom jakieś młode osoby nauczyły się jak zakrywać niedoskonałości na swojej twarzy i przez to czują się lepiej sam ze sobą. Ma więcej pewności siebie.

Na szczeście istnieje druga strona medalu, czyli ludzie, którzy nie oceniają kogoś po dwóch pryszczach na twarzy.

 

Re: You look disgusting

Oglądam Emme już od jakiegoś czasu i ją uwielbiam, a za ten filmik ma duże brawa ode mnie ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: You look disgusting

Ciekawy filmik. :)

Re: You look disgusting

Najgorsze jest to, że spotkamy się z tymi ludźmi na co dzień, być może w sklepie, w banku, w windzie... Nawet nie wiedząc, że ktoś taki przed chwilą zmieszał kogoś z błotem na YT czy forum. I bądź tu miły dla ludzi.

Re: You look disgusting

Najważniejsze to podobać się samemu sobie bo jak wiadomo nie było jeszcze kogoś kto wszystkim by dogodził. Ile osób tyle opinii :)

Re: You look disgusting

fajny filmik :)

Re: You look disgusting

średnio mi sie podoba

Re: You look disgusting

Najważniejsze to podobać się samemu sobie bo jak wiadomo nie było jeszcze kogoś kto wszystkim by dogodził. Ile osób tyle opinii :)

2015-09-17 12:18:46 autor moco

zgadzam się w 100% :)

Re: You look disgusting

Nie też Nie za bardzo odpowiada to
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: