Wzorki na paznokie

  • 2010-11-11, o 22:16
  • 63
  • 36 532
  • 33
  • 51

Re: Wzorki na paznokie

Ja bardzo lubie mieć długie paznokcie ale nie zawsze moge na nie sobie pozwolić

Re: Wzorki na paznokie

Ja bardzo lubie mieć długie paznokcie ale nie zawsze moge na nie sobie pozwolić

marzena000

ja nie lubię mieć zbyt długich

Re: Wzorki na paznokie

zdjęcie trochę złej jakości, paznokcie są naturalne (nie tipsy)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wzorki na paznokie

zdjęcie trochę złej jakości, paznokcie są naturalne (nie tipsy)

RedBlush

Trochę mało widać, ale paznokcie bardzo długie

Re: Wzorki na paznokie

No paznokcie mam mmmocne , dlatego mogę takie długie zapuścić. jak będę miała czas, to stworze jakiś wzorek i wstawie zdjęcie.

Re: Wzorki na paznokie

czekamy. Ja niestety nie mogę zapuścić :/ łamią się mimo kuracji i innych kremów itd...

"Could i have been... anyone other than me..." - Dava Matthews Band

Re: Wzorki na paznokie

Swoje wzorki wstawiłam tutaj: redblush-paznokcie-t1065.html . Narazie nic specjalnego, bo nie mam czasu na wzorki. Żałuję, że nie wstawiałam wcześniej zdjęć..

Re: Wzorki na paznokie

Też bym chciała mieć ładne paznokcie ale nie daję rady je zapuścić. Jak trochę odrosną to zaraz mnie denerwują i muszę je szybko obciąć albo jak już mnie złapie to obskubać. Co zrobić aby paznokcie nie denerwowały. Już tyle próbowałam wytrzymałam 10dni.

najlepsze rowery merida polecam

Re: Wzorki na paznokie

Strasznie fajne są te wasze wzorki, też bardzo lubię się tak bawić, jednak ostatnio chciałam zrobić coś bardziej skomplikowanego, nie wiem czy jest to możliwe, ale wydrukowałam sobie zdjęcie samochodu markiFord, pewnie nie uda mi sie go odzwierciedlić w takiej miniaturze, jednak sprobuje z czystej ciekawości

Chcesz mieć gładką cerę? Kup kosmetyki Lierac.

Re: Wzorki na paznokie

Sama zaczynam zabawy z wzorkami, więc może za jakiś czas będe się wam mogła pochwalić swoimi dziełami, narazie moja specjalność to paseczki oraz kropeczki :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: