Wysuszone usta - na pomoc !

  • 2013-02-24, o 15:32
  • 183
  • 97 296
  • 77
  • 132

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Kiedyś używałam takiego zwykłego kremu z wit A ale na skórki i bardzo nawilżał więc na usta rzeczywiście też może podziałać. :)

dla mnie zwykłe masełko do ust z Nivea jest wystarczające, do tego długo utrzymuje efekt nawilżenia

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

ja stosuje najpierw balsam na usta pozniej  gr kredke dream lips lipliner pozniej pomadke i blyszczyk i moje usta sa pełne i wyraziste- a efekt utrzymuje się długo

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Na wysuszone usta oprócz Tisane mozna jeszcze użyć Carmexu (są w rossmannie: w formie sztyftu i tubki, ale tubka lepsza, bo gestsza i bogatsza) oraz kremiku uniwersalnego Oriflame Tender Care. Z Avonu też jest podobny kremik w malutkim słoiczku, ale nie pamiętam nazwy.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Ja na suche usta stosowałam pomadkę Carmex, Neutrogenę albo Nivea i dawały radę :) a mam dość duche usta

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Ja jeśli mam suche usta najpierw robie peeling (cukier+miód) a potem nakładam masełko Nivea lub Carmex, chociaż zdecydowanie wolę masełka Nivea ;) wcześniej używałam jeszcze Baby Lips ale jakoś mi się znudziły :)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

U mnie  Carmex tylko w kryzysowych sytuacjach i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. ;)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Nivea Soft Rose do pielęgnacji w ciągu dnia i na noc. I nie wychodzenie z domu z "głołymi" ustami - i dzięki temu nie pamiętam, kiedy miałąm problemy z pierzchniętymi ustami. Można też robić delikatny masaż zwilżoną szczoteczką do zębów, na pewno nie zaszkodzi. 

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

A jaki Carmex miałaś? Bo ja miałam tylko smakowe i jakoś średnio przypadły mi do gustu ;)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Miałam truskawkowy, wiśniowy i teraz mam limonkę. Mnie też ich smak nie powala dlatego używam tylko w masakrycznych momentach ;p a z tych, które miałam najlepsza jest limonka ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: