Wysuszone usta - na pomoc !

  • 2013-02-24, o 15:32
  • 183
  • 97 325
  • 77
  • 132

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Teraz jest już dobrze. Wiecie co zrobiłam ? w sumie nie wiem co konkretnie doprowadziło moje usta do porządku:
- wyrzuciłam szminkę Alterry
- zrezygnowałam z masowanie ich szczoteczką
- smarowałam cały czas kremem nivea (tradycyjnym). obecnie używam go na zmianę z masełkiem do ust nivei malinowym

Próbowałam też z innymi specyfikami które polecałyście, jak masło shea, krem z wit.A, olej kokosowy, ale nie dawało to spektakularnych efektów. Wazelinki nie chciało mi sie kupowac, a za miodem nie przepadam, po za tym nigdy nie robił dobrze mojej skórze (np. włosom)
Cóż najwyraźniej na każdego działa lepiej coś innego
Dzięki za rady

(obecnie zmagam się z zajadem. Właśnie może macie jakieś sposoby na tę dolegliwośc ?)

Kontynuujemy wątek o najlepszych sposobach na wysuszone usta

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Rady na zajady:

http://www.przychodnia.pl/cyberpacjent/ ... &t=15&p1=4

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Rady na zajady:

http://www.przychodnia.pl/cyberpacjent/ ... &t=15&p1=4

megi1828

Dzięki megi Pędzę do apteki

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Nie ma za co zeby tylko pomoglo.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Ja od brania leków mam zawsze wysuszone usta - cztery pory roku, czy zimno, czy ciepło. Pomadka w kieszeń i tak przynajmniej dwa razy dziennie smaruje.

I just dont wanna miss you tonight

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Hahaha okazało się, że nie musiałam iśc nawet do apteki na zajady nawet mój ukochany krem nivea dał radę on jest bezcenny !

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Swego czasu stosowałam wazelina, jest o wiele razy trwalsza niż wszelkie kremy do ust itd

wagi elektroniczne warszawa kup online

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Uważaj tez na kwaśne i ostre rzeczy, które jesz soki z cytrusów itp dodatkowo podrażniają. I trzeba pilnować tego oblizywania szczególnie na wietrze.

Co chwile suche usta pomimo nawilzenia?

Moj odwieczny problem to wiecznie sucha skora ust okropnie..pomimo ze stosuje pomadki ochronne,krem nivea grubsza warstwa,wazliena na noc,to po jakis paru godzinkach znow moje usta zamieniaja swie w sucha skorupe wrecz... ostatnio zakupilam balsam blistex ,ale n pomga tylko na 2 godzinki..dlaaczego tak sie dzieje? NIE WIEM moze jakiejs witaminy brak?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Poradzę ci najprostsze metody przede wszystkim jak jesteś w domu, to smaruj sobie co jakiś czas usta miodem najlepiej naturalnym. To najlepszy naturalny kosmetyk na świecie i na prawdę bardzo odżywia i nawilża usta. Jak wychodzisz z domu to podaruj sobie pomadki, tylko smaruj usta zwykłym kremem nivea, jest najlepszy na nawilżanie.

To ja narcyz się nazywam:) .Kamery obrotowe bezpieczna firma.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: