Wysuszone usta - na pomoc !

  • 2013-02-24, o 15:32
  • 183
  • 97 321
  • 77
  • 132

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Też myślałam nad dermatologiem, ale kwestia czekania ponad miesiąca, a później wystawania pod gabinetem przez 2h wywołuje u mnie zniechęcenie. Tym bardziej, że od roku musiałam odwiedzac owego specjalistę w związku z innym problemem. Raczej nie oblizuję ust, nawet bardziej bym powiedziała, że to ten stan czasem wywołuje taką koniecznośc, gdyż sucha skorupka wokół ust nie jest przyjemnym uczuciem, ale jak mówiłam - raczej nie oblizuję, bo mam przy sobie zawsze sztyft ochronny. W mej "małej" udręce zastanawiam się nawet czasami czy to właśnie ta szminka z Alterry nie wywołuje tego defektu.

mila1195

sprawdź czy ma alkohol w składzie....nawet ten roślinny w takim stanie ust może zaszkodzic
masz masło shea? to do dzieła!

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

picjafly dzięki za artykuł. Spróbuję odstawic wszystko i pobawic się z samym masłem karite. Zobaczę co z tego będzie...

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

co do złuszczania, tak jak pisały dziewczyny, postaraj się ograniczyć, a jeśli to niemożliwe, to może spróbuj naturalnego peelingu - cukier+miód. nakładasz na usta, chwilkę pocierasz i zlizujesz smaczny, skuteczny i dodatkowo nawilża

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

polecam na noc posmarować usta miodem - mnie pomaga. A na co dzień stosuję Lip Balsam od Nivea

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Używajcie wazeliny, jest o wiele lepsza niż zwykły krem nivea. Podobno też czyszczenie ich szczoteczką podczas mycia zębów pomaga. Niestety w moim przypadku to nie działa, lub źle to robię :/

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

No jak mozna spierzchniete usta jeszcze szczoteczka "czyscic" ? Toz to mozna sobie dopiero ran porobic.

Za dawnych czasow jak pracowalam w domu dziecka smarowalysmy profilaktycznie buzki dzieci witamina A i na spierzchniete usta z rozowymi obwodkami tez i pomagalo wiec tu zgadzam sie z Jusstinee.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Nigdy nie próbowałam z tą szczoteczką na "zdrowe" usta a co dopiero podrażnione brr

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Ja smaruję miodem i mi pomaga w dodatku dobrze smakuje
usunieto spam

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Zgadzam się z Meggi, maść z witaminą A jest bardzo dobra, także na skorki na nosie po katarze.

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

ja zawsze gdy moje usta są w opłakanym stanie nakładam na nie uniwersalny krem z oriflame lub masełko z nivea, Mi zawsze pomaga. Możesz spróbować też nakładać wazelinę.Pamiętaj , żeby zawsze gdy wychodzisz na zimno to smaruj usta przed wyjściem

Mój blog o kosmetykach http://kosmetyko-olandia.blogspot.com/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: