Wysuszone usta - na pomoc !

  • 2013-02-24, o 15:32
  • 183
  • 97 175
  • 77
  • 132

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Dla mnie najlepszy jest Carmex albo Blistex Intensiv.
Blodka

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Uroki zimy, z przesuszonymi skórkami poradzi sobie peeling cukrowy, lub możesz zrobić masaż szczoteczką do zębów. Poza tym regularnie nawilżaj usta, ja polecam pomadkę Alterra rumiankową, która ma bardzo fajny skład i można ją również stosować na rzęsy. 

mnie starcza eos

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Miód pomoże, albo tisane, ten balsam do ust jest genialny działa i na usta i na rzęsy :)

podobno witamina a pomaga

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

blistex pomaga

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

wazelinka :)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Ja mam taki sposób. Chyba najbezpieczniejszy, najtańszy i przynajmniej nie trzeba marnować czasu codziennie w toalecie...

Spędzam dużo czasu w samochodzie, więc załatwiłam sobie taki nawilżacz powietrza  W aucie powietrze jest szczególnie suche, bo nawiew i włączone ogrzewanie wysusza wnętrze, że aż oczy szczypią :-) W domu warto wrzucić ręcznik na kaloryfer, zawsze wilgotność w pokoju będzie większa i skóra przestanie być sucha.

Nawilżam cerę i oczy przy pomocy nanum.pl

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

carmex albo jakaś wazelina :)

Re: Wysuszone usta - na pomoc !

Carmex daje radę to bardzo mocno nawilżający balsam do ust.  W moim przypadku pomadki matowe bardzo wysuszyły usta, są trwałe to fakt, ale nie wszystkich mogę używać. Oh My Lips są dobre, one tak bardzo nie wysuszają ust, jak inne tego typu produkty.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: