Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

  • 2015-08-26, o 19:22
  • 46
  • 14 409
  • 26
  • 42

Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

Jestem ciekawa czy korzystacie z takich dobrodziejstw, które coraz częscięj proponują nam różnego rodzaju sklepy. -50%, darmowa dostawa od jakiejś kwoty, kupony na poszczególne produkty kup 3 za 2 itp.

Czy kupujecie wtedy produkty, które faktycznie są Wam potrzebne czy może kuszone promocjami, przecenami bierzecie, bo coś kosztuje mniej? 

Re: Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

bardzo często korzystam z takich promocji i niestety czasami faktycznie jest tak że kupuję bo mogę kupić taniej. Najczęściej jednak kupuję takie rzeczy które mam upatrzone od jakiegoś czasu i specjalnie czekam na promocję ;)

Re: Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

Oczywiście! Ostatnio Douglas mnie tak skusił przeceną -20% na wszystko, a że akurat brakowało mi paru rzeczy, które są właściwie tylko tam, to udało mi się zaoszczędzić paręnaście złotych, a im wyciągnąć kasę ode mnie. :) Tyle ze spontanicznych sytuacji, a z niespontanicznych to mam subskrybcję na Naturę, Hebe i Rossmana, więc korzystam jak są jakieś -40% za trzy produkty czy coś z tej okazji. Przez internet to tylko LMU. <3 :)

Re: Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

Uwielbiam darmowe dostawy albo jakieś promocje i zazwyczaj z nich korzystam, zwłaszcza jeśli czegoś potrzebuje :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

Mam podobne podejście, co Wy. Jak coś mam upatrzone i widzę promocję, to kupuję. I staram się nie wrzucać do koszyka rzeczy, które są przecenione, jeśli ich nie potrzebuję, bo nie lubię chomikować kosmetyków. 

Re: Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

Kiedy chcę coś kupić, np. w rossmanie, zawsze czekam na taką promocję. Wtedy można sobie pozwolić na kupienie większej ilości produktów, darmowa przesyłka to też świetna sprawa :)

Re: Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

Na mnie bardzo działają wszelkie promocje i przeważnie się skuszę na kilka rzeczy. Zawsze mam odłożone pieniądze na takie niespodziewane wydatki, bo jakoś zwykle jestem bardziej zadowolona ze spontanicznych zakupów.

Re: Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

Ja nigdy nie kupuję za wiele, wiem czego potrzebuję i zawsze korzystam z takich kojazji.

Re: Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

bardzo ale to bardzo lubie wyprzedaże

Re: Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

Ja też czasem odłożę na zaś, a potem sobię dziękuję jak trafiam na naprawdę duże obniżki tego, co od dawna chciałąm kupić. 

Re: Wyprzedaże, obniżki, darmowe dostawy

wyprzedaże to fajna sprawa mozna kupić wiele rzeczy które nas interesuja o wiele taniej

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: