Wypadające włosy

  • 2016-08-11, o 08:23
  • 26
  • 9 686
  • 23
  • 25

Wypadające włosy

Jak sobie z nimi radzicie? Juz załamuje ręce, nie wiem co z nimi począć.Nagle zaczely wypadac w duzych ilosciach :/ nie wiem co sie stalo :/ czytalam, ze sa zabiegi, ktore pomagaja na wypadajace wlosy. ale czy to serio jest skuteczne?? :S

Re: Wypadające włosy

jasne, ze zabieg moze byc skuteczny :) o ile przeprowadzi go specjalista i w dobrej klinice- takiie pracują na wysokich jakosciowo produktach i jest duza szansa powodzenia zabiegu :)

Re: Wypadające włosy

sprawdz mezoterapię- robiłam sobie ten zabieg jakis czas temu w Hair medica :) efekty- nadal widzę, bo nowe wlosy nadal sie pojawiają i rosną jak na drożdżach :D a juz myslalam, ze jestem skazana na cienkie mysie wlosy :)

Re: Wypadające włosy

Moze i masz racje z ta mezoterapią... Hair medica kojarze, maja calkiem niezłą opinię, wiec chyba cos w tym jest ;) zapisze sie na konsultacje- to najprostszy sposob, zeby uzyskac wiecej info o zabiegu, dziekuje za podpowiedzi :)

Re: Wypadające włosy

A próbowałaś olejować włosy? lub pryskać wywarem z kozieradki? :) 

Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej...Janusz Leon Wiśniewski

Re: Wypadające włosy

A próbowałaś olejować włosy? lub pryskać wywarem z kozieradki? :) 

2016-08-17 11:40:05 autor anetka17

czytałam właśnie duzo opinii o tym, że olejowanie bardzo pomaga :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wypadające włosy

Polecam wcierkę z kozieradki, delikatny szampon, a także odżywkę w sprayu przeciw wypadaniu włosów z Radical Med - wiem, że mają całą serię kosmetyków, które mają pomóc, musiałabyś poczytać o innych produktach, bo słyszałam np. że ampułki są bardzo skuteczne. Możesz również zrobić badania, by wykluczyć np. anemię, która często powoduje nadmierne wypadanie.

Re: Wypadające włosy

mam ten sam problem :(

Re: Wypadające włosy

Płukanki ze skrzypu i pokrzywy, olej z wiesiołka (kapsułki w zielonym opakowaniu, GAL), zdrowa dieta, sprawdzenie czy z naszym zdrowiem wszystko ok, bo wypadanie włosów może być związane m.in. z tarczycą. Dajmy sobie również spokój na jakiś czas z farbowaniem.

Re: Wypadające włosy

Jak sobie z nimi radzicie? Juz załamuje ręce, nie wiem co z nimi począć.Nagle zaczely wypadac w duzych ilosciach :/ nie wiem co sie stalo :/ czytalam, ze sa zabiegi, ktore pomagaja na wypadajace wlosy. ale czy to serio jest skuteczne?? :S

2016-08-11 08:23:01 autor electricsound

 

Ja swoim klientkom polecam udanie się do trychologa. Po co kombinować i narażać swoje zdrowie, jak można inwestując ok. 100 zł w wizytę dowiedzieć się co się dzieje, jakie jest źródło problemu i co należy zrobić, aby włosy przestały wypadać. Trycholog przeanalizuje badania które wykonałaś, a następnie, jeżeli zajdzie taka konieczność, wyśle Cię na dodatkowe, które później z Tobą skonsultuje.

Fryzjerka pełna pomysłów

Re: Wypadające włosy

polecam tabletki harvity :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: