Wyjście do muzeum i teatru.

  • 2012-04-13, o 15:48
  • 50
  • 16 357
  • 26
  • 39

Wyjście do muzeum i teatru.

Hej!
Mam pytanie. W przyszły wtorek w ciągu dni mam wyjście do teatru i muzeum. Muzeum jest diecezjalne, więc jakiś wyzywający makijaż odpada;) Jaki makijaż zrobić na taką okazję?

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Wyjście do muzeum i teatru.

Aniu, piękna kreska wykonana czarnym, połyskującym eyelinerem zawsze jest w modzie i stosowna na każdą okazję ja tak bym się pomalowała

Re: Wyjście do muzeum i teatru.

Eyelinera nie mam, ale kredkę z delikatnym srebrnym brokatem tak. I do tego jasny błyszczyk?

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Wyjście do muzeum i teatru.

Aniu, kredka niekoniecznie z brokatem - o eyelinerze miałam na myśli aby nie był matowy tylku błyszczący - eyelinery niektóre zostawiają taki połysk a usta...czerwone ale nie wiem czy się tak czujesz..

Re: Wyjście do muzeum i teatru.

Ja czerwone usta to tak nie za bardzo, ale użyję błyszczyka w takim ciemniejszym różu:)

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Wyjście do muzeum i teatru.

Ja czerwone usta to tak nie za bardzo, ale użyję błyszczyka w takim ciemniejszym różu:)

kallina9

Ja też nigdy ust na czerwono nie maluję, to faktycznie trzeba się czuć .

Re: Wyjście do muzeum i teatru.

ja zawsze do teatru mam czerwone usta:0 to przeciez nie kościól i nie pogrzeb:) jeśli reszta makijażu dyskretna, to czemu nie?

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wyjście do muzeum i teatru.

Mi się jakoś czerwone usta kojarzą z Moulin Rouge i burleską:) ale wiesz ile osób tyle opinii:)

Re: Wyjście do muzeum i teatru.

Do każdego co innego pasuje. Moim zdaniem taki klasyczny kobiecy makijaż do teatru pasuje, ale sama w takim nie czuje sie najlepiej. Jesli byłby to makijaż delikatny, nie przesadzony, nie wulgarny, to czemu nie

Re: Wyjście do muzeum i teatru.

fajna sprawa

Re: Wyjście do muzeum i teatru.

Ja bym.zrobila coś w brązach :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: