Wybielanie zębów

  • 2010-09-12, o 15:28
  • 243
  • 105 041
  • 50
  • 112

Re: Wybielanie zębów

dobrze wiedzieć

Fajne sposoby, w salonie strasznie drogie

na mnie płukanki Z cytryny działają

Re: Wybielanie zębów

Nie próbowałam domowych sposobow

A czy próbowałyscie Miswaka? To sa takie patyczki, które skubie sie na kształt szczoteczkii czyści tym zęby. Ja to stosuje dopiero od 2 dni i co prawda nie widać jeszcze efektów ale jestem ciekawa czy ktos używa/używał tego dłużej.
"Piękna kobieta to raj dla oczu,Piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni" - William Szekspir   www.katlejadayspa.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

Wybielałam zęby paskami wybielającymi dostępnymi na allegro firmy crest supreme. Bardzo polecam. Od kuracji 14dniowej minął prawie rok, a zęby są troszeczke mniej bielsze niż bezpośrednio po samym wybielaniu, ale nadal duuużo bielsze niż przed. Pamiętajcie tylko o używaniu delikatnej pasty, np sensodyne dla wrażliwych, nawet na 2-3tygodnie przed rozpoczęciem wybielania.

Re: Wybielanie zębów

Wybielałam zęby paskami wybielającymi dostępnymi na allegro firmy crest supreme. Bardzo polecam. Od kuracji 14dniowej minął prawie rok, a zęby są troszeczke mniej bielsze niż bezpośrednio po samym wybielaniu, ale nadal duuużo bielsze niż przed. Pamiętajcie tylko o używaniu delikatnej pasty, np sensodyne dla wrażliwych, nawet na 2-3tygodnie przed rozpoczęciem wybielania.

2015-11-16 18:19:23 autor doomixoxo

jaki koszt tych pasków?

Re: Wybielanie zębów

Ja wybielałam metodąbeyond za 450 zł. Nie polecam. Efekt jest krtkotrwały.

Re: Wybielanie zębów

Dobrze wiedzieć, nie chciałabym stracić typ zł na coś co nie działa

Re: Wybielanie zębów

niszczy zęby

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: