Wybielanie zębów

  • 2010-09-12, o 15:28
  • 243
  • 105 042
  • 50
  • 112

Re: Wybielanie zębów

Ja słyszałam dużo pomysłów pomysłów na domowe wybielanie.. żeby pocierać zęby skórka z banana i inne takie ale sama nigdy tego nie wypróbuję :) Osobiście coraz poważniej zastanawiam się nad wizyta u dentysty w celu wybielania zębów ;)

Re: Wybielanie zębów

Jaka jest cena owych pasków na zęby?

Moda, uroda, sport, zdrowie, pasja!

Re: Wybielanie zębów

Mi bardzo ładnie zęby rozjaśnia płyn do płukania Elmex pomarańczowy - przeciwko próchnicy. NIe jest to może jakieś sxzalone wybielenie, ale zęby są i tak bielsze. 

Re: Wybielanie zębów

Ja zastanawiam się w ogóle nad zmianą zwykłego płynu do płukania na wybielający, sprawdzę czy w ogóle te płyty działają, jeśli nie to skorzystam z wybielania u dentysty :)

Re: Wybielanie zębów

Bardzo skuteczne są paski do wybielania, używa się takowych przez 2 tygodnie i zęby naprawdę nabierają jaśniejszego koloru :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

ja past wybielających wogóle nie uzywam bo przy częstszym stosowaniu bardzo niszcza zęby

Re: Wybielanie zębów

Paski Crest-bardzo polecam. Próbowałam też Biała Perłę, ale niestety nie wybieliła mi zębów :(

Zagłebiam się w domowych warunkach w tajnikach makijażu ;)

Re: Wybielanie zębów

Ja też używałam kiedyś kilku pasków, chyba Cresta i muszę przyznać, że był delikatny efekt wybielenia. Więc podejrzewam, że stosując regularnie przez dłuższy czas efekty są rewelacyjne. 

marzy mi się

Domowe wybielanie

U mnie działało ssanie oleju, ale z braku samozaparcia przestałam. Nie polecam soli, potrafi bardzo podrażnić dziąsła
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: