Wybielanie martwego zęba

  • 2013-03-07, o 20:04
  • 90
  • 75 940
  • 59
  • 72

Re: Wybielanie martwego zęba

Ja wybielałam dwa razy w gabinecie,najpier preparatem dr martin schwarz expert 38,a potem expert 20.Teraz mam uśmiech który onieśmiela.Mam nadzieję,że nastepnę wybielanie dopiero za dwa lata.

Re: Wybielanie martwego zęba

każdy żel wybielający o dużej mocy % jest skuteczny i mozna się cieszyć pieknym uśmiechem ;)

Re: Wybielanie martwego zęba

Nie wybielalam

Re: Wybielanie martwego zęba

W Krakowie jest bardzo dobre Studio Stomatologii Estetycznej na ulicy Baotrego. Warto tam popytać, ja tam wybielałam zęby metodą Beyond usunięto reklame

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie martwego zęba

nie używał wybielanie

Re: Wybielanie martwego zęba

Ja z kolei się zastanawiam jak wybielać zęby, które mam nadlane masą...

Re: Wybielanie martwego zęba

ja wybielałam zeby w Krakowie w klinice SE+ na Batorego, musiałabyś się dowiedzieć co z martwymi zębami ale pewni i tam wybielają jakoc usunięto reklamę!!!!!!!

Re: Wybielanie martwego zęba

Ja jednak zdecydowałem się na bezpieczną, sprawdzoną metodę i po prostu załatwiłem sprawę za jednym zamachem u swojego dentysty w White Dental Clinin. Cena jak porównywałem z innymi gabinetami była ok, a efekt zgodnie z oczekiwaniami J

Hej jestem Ania i szukam oryginalnych pomysłów na makeup do mojej pracy na egzamin wizażystki :D 

Re: Wybielanie martwego zęba

Jeśli chcesz nałożyć na niego koronkę to szkody kasy na wybielanie od środka. ale jeśli nie planujesz korony to wybielanie od środka daje dobre rezultaty a po tym wybielanie nakładkowe. ale nie koniecznie korona, zrób sobie licówkę i myslę, że to będzie najlepsze rozwiązanie. Zęby martwe są bardziej kruche a taka licówka nie dość, że będzie wyglądała estetycznie to jeszcze wzmocni ząb

Re: Wybielanie martwego zęba

Widać bardzo różnicę, zwłaszcza w tych przednich zębach.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: