Wybielanie martwego zęba

  • 2013-03-07, o 20:04
  • 90
  • 75 941
  • 59
  • 72

Re: Wybielanie martwego zęba

Zdecydowanie.. nie ma co oszczędzać na zębach :)

Re: Wybielanie martwego zęba

To prawda, ale ceny czasem zwalają z nóg. Wybielanie to nieraz walka z wiatrakami, szczególnie jak ktoś ma naturalnie mocno żółte zęby.

Re: Wybielanie martwego zęba

Myślałam o wybieleniu zdrowych zębów ale to hyba na nic, b efekty się nie utrzymują zbyt dlugo.. a koszt jest bardzo duzy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie martwego zęba

Ale wybielanie chemiczne czy naświetlaniem? Bo chemia to raz, że szkodliwe, to właśnie potem szybko efekt diabli biorą.

Re: Wybielanie martwego zęba

Akurat jestem w temacie, więc się wypowiem. Miałam leczenie kanałowe jeszcze w liceum. Czyli parę lat temu. Dwa lata temu zauważyłam, że ten ząb kołysze się jak łódka na jeziorze. Szybko do dentysty jak zaczął mnie tak boleć, że aż spuchła mi lewa część tewarzy pod okiem. Nawet lekkie zasinienie było. Okazało się że kanał jest nieszczelny i pzrzez te lata tak sobie sedział. Ząb był ciemniejszy, jakby czerń przebijala ze środka. Po ponownym przeleczeniu i praktycznie akcji ratowniczej zęba, który był zagrożony wyrwaniem, udało się opanować sytuację. Teraz jest biały jak inne zęby.

Więc jeśli macie ciemniejszy ząb po leczeniu kanałowym, może warto skonsultować się z dentystą i zrobić zdjęcie rtg, czy tam wszystko jest w porządku. Żeby potem nie było takich historii jak u mnie. 

Re: Wybielanie martwego zęba

Akurat jestem w temacie, więc się wypowiem. Miałam leczenie kanałowe jeszcze w liceum. Czyli parę lat temu. Dwa lata temu zauważyłam, że ten ząb kołysze się jak łódka na jeziorze. Szybko do dentysty jak zaczął mnie tak boleć, że aż spuchła mi lewa część tewarzy pod okiem. Nawet lekkie zasinienie było. Okazało się że kanał jest nieszczelny i pzrzez te lata tak sobie sedział. Ząb był ciemniejszy, jakby czerń przebijala ze środka. Po ponownym przeleczeniu i praktycznie akcji ratowniczej zęba, który był zagrożony wyrwaniem, udało się opanować sytuację. Teraz jest biały jak inne zęby.

Więc jeśli macie ciemniejszy ząb po leczeniu kanałowym, może warto skonsultować się z dentystą i zrobić zdjęcie rtg, czy tam wszystko jest w porządku. Żeby potem nie było takich historii jak u mnie. 

2015-09-21 10:28:35 autor perla

Rzeczywiście takie sprawy lepiej konsultować bo potem można cierpieć. Wiem coś o tym, bo straciłąm zęba i miałam zabieg chirurgiczny usunięcia torbieli z kanału zęba. Ale to niestety przez nieudolnośc pani stomatolog tak wyszło. Także dobry stomatolog i diagnoza jest najważniejsze!

Da się wybielić jest to koszt od 300 zł za 1 zęba. Zabieg odbywa się na kilku wizytach

Da się, wiele gabinetów To robi

sporo to kosztuje Ale mozna

Re: Wybielanie martwego zęba

Ja mam naturalnie zolte
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: