Wybielanie martwego zęba

  • 2013-03-07, o 20:04
  • 90
  • 75 957
  • 59
  • 72

Re: Wybielanie martwego zęba

Mój luby zrobił ten błąd i nie pomyślał po wypadku żeby wstawić (jedynkę i dwójkę) troszkę jaśniejsza i od razu zrobić wybielanie. Teraz niestety nie może sobie ząbków wybielić bo musiałby wymieniać i sztuczne zębiska .

Re: Wybielanie martwego zęba

A mi kobieta powiedziała, że nie da się w moim przypadku wybielić zęba bo się zacznie kruszyć. Czy to możliwe?

Re: Wybielanie martwego zęba

możliwe. Jeżeli martwy ząb jest już za słaby to lepiej go nie wybielać tylko już właśnie zdecydować się na koronkę z wkładem korzeniowym. Mi dentysta odradził nawet licówkę na martwego zęba i właśnie zdecydowałam się już na koronkę

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Wybielanie martwego zęba

A mi kobieta powiedziała, że nie da się w moim przypadku wybielić zęba bo się zacznie kruszyć. Czy to możliwe?

Mobaj461

Jasne. Bo wybielenie to połączenie środków chemicznych z tarciem. Za każdym razem przy wybielaniu zęba osłabia się go. Więc jeżeli tak Ci powiedział specjalista, to uwierz mu.

Re: Wybielanie martwego zęba

Niestety miałam poodobny problem... Nic nie zrobisz z martwym zębem. Nadaje się tylko do usunięcia...

\'\'Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy.\'\'

Re: Wybielanie martwego zęba

Większej bzdury nie słyszałam;) Martwy ząb nadaje się do wybielenia, z tym, że każde kolejne wybielenie, które trzeba powtarzać raz na rok niestety go osłabia;/ Chociaż sama mam martwego zęba i przy wybielaniu wszystkich ten też nieco się rozjaśnił

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie martwego zęba

Nie lepiej wybrać się do jakiegoś dobrego, sprawdzonego dentysty i po prostu go zapytać o możliwości wybielania? Na forum raczej nikt specjalistą nie jest Popytaj znajomych do kogo chodzą w Twoim mieście i kogo polecają. Jeśli chodzi o Kraków, to dużo dobrego mogę powiedzieć o Dentestetice.

Re: Wybielanie martwego zęba

Ale opowiadacie...
Martwy ząb jak najbardziej nadaje się do wybielenie i jeśli jest z przodu to ze względów estetycznych powinno się go wybielić, wtedy jego kolor aż tak nie będzie się różnić od pozostałych... A kolejne wybielanie nie tyle go osłabia (jako już martwy nie jest w żaden sposób odżywiany itd) co po prostu zżera resztę powłoki szkliwa, która na nim pozostała. Tak jak wszystkie inne zęby - jest wyżerany

Re: Wybielanie martwego zęba

Ale w przypadku takiego zęba to już raczej zabiegowo,tylko może się wtedy wyróżnicać. Z drugiej strony nasze kły również mają inny kolor niż pozostałe zęby - w zasadzie u każdego...

Re: Wybielanie martwego zęba

z klami jest taki problem sa one jaby na zakrecie i sa narazone na "wiecej" dlatego niemal kazdy ma z tym problem, mnie niedlugo czeka zdjecie aparatu takze bede musiala tez wybielic martwego zeba, bo juz wygada tragicznie;/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: