Wszystko za ciemne i za różowe... Pomoc w doborze koloru

  • 2016-08-10, o 16:14
  • 1
  • 1 756
  • 2
  • 2

Wszystko za ciemne i za różowe... Pomoc w doborze koloru

Witam. Chciałam się poradzić w spraiwe doboru koloru podkładu.Z drogeryjnych marek do tej pory na zmianę używałam Revlon Colorstay 150 Buff jednak jest zbyt ciemny i zbyt brzoskwiniowy oraz L'oreal True Match w kolorze 1N który również jest zbyt ciemny i zbyt różowy. Najbliższy koloru mojej skóry był najjaśniejszy korektor z L'oreal True Match jednak był jakby zbyt nasycony... potrzebowałabym coś bardziej zgaszonego ale równie jasnego...Po obejrzeniu wielu zdjęć w internecie wydaje mi się że kolor 1NB byłby najodpowiedniejszy (nie jest jednak dostępny jak widzę w tej chwili, stąd też pytanie kiedy mozna się go spodziewać? :) ), ale z opisu stawiałabym jednak na 1Y lub 1B gdyż NB jest opisany jako dla cer chłodniejszych... jednak zawsze mówiono mi że chłodniejsze są odcienie różowe, a te w ogóle nie wchodzą w grę, już lepiej wyglądają na mnie odcienie "zbyt żółte". Wydaje mi się że moja skóra ma dość neutralny ton, jednak neutralne podkłady wyglądają zwykle na mnie zbyt czerwono, a żółte - zbyt żółto...Pozdrawiam Sandra G.

Re: Wszystko za ciemne i za różowe... Pomoc w doborze koloru

Najbardziej neutralnym odcieniem jest seria B. Jest to mieszanka wielu pigmentów (żółtego, brzoskwiniowego). Jeśli natomiast zależy Pani na czymś chłodniejszym polecamy NB. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: