Wszystkie Produkty do twarzy i makijażu

  • 2011-04-13, o 21:15
  • 35
  • 13 870
  • 25
  • 33

Re: Wszystkie Produkty do twarzy i makijażu

U mnie też, choć próbowałam na wszystkie sposoby.

ja lubie dermice

Re: Wszystkie Produkty do twarzy i makijażu

ja również

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wszystkie Produkty do twarzy i makijażu

Krem na dzień: hydrain3 Krem na noc: -ll- Krem pod oczy: -ll- Tonik: Ziaja Płyn micelarny: bebeauty Peeling: Żel : ziaja Kamuflaż: Catrice Baza: --- Podkład: Revlon Puder -- Ulubiona marka cieni do oczu: Gosh Tusz: Lovely Pomadka: -- Szminka:-- Błyszczyk:----!! Kredka: Bourjous konturówka

Re: Wszystkie Produkty do twarzy i makijażu

Krem nivea soft, żel do mycia twarzy nivea do cery wrażliwej, płyn micelarny i mleczko do demakijażu be beauty i tonik lirene :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Wszystkie Produkty do twarzy i makijażu

Krem na dzień:Tołpa biały hibiskus/Krem na noc:Lancome Visionnaire Nuit/Krem pod oczy:Tołpa biały hibiskus/Płyn micelarny:Garnier/Peeling:Sisley/Żel oczyszczający:pianka z IwostinuKamuflaż:MUFE/Baza:Smashbox/Podkład:Lancome Teint Miracle/Puder:Clinicque Almost Powder/Bronzer:Dior NudeUlubiona marka cieni do oczu:Urban Decay/Tusz:Lancome Hupnose volume-a-porter/Pomadka:Catrice/Błyszczyk:Lancome Gloss in love 351/Kredka:MUFE 

Re: Wszystkie Produkty do twarzy i makijażu

duużo tego :) uwielbiam produkty z La Roche Posay do mycia twarzy, kremy z Yves Rocher, tusz z L'oreal, podkład Dr Irena Eris, pomadki z Kiko

Re: Wszystkie Produkty do twarzy i makijażu

zel do mycia bioderma, tonik norel, krem sylveco, krem pod oczy sylveco, podklad, korektor, tusz lily lolo i tyle na codzien ;)

Re: Wszystkie Produkty do twarzy i makijażu

Tuszu z Rimmel

Mi też spam wyskakuje
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: