Wspieram akcję karmimy psiaki !!

  • 2012-07-03, o 14:22
  • 31
  • 10 345
  • 16
  • 24

Re: Wspieram akcję karmimy psiaki !!

 

To chyba dobrze że piesek znalazł dom (oby przytulny), a są też inne psy do wyżywienia..

 

RedBlush

 

A czy ja pisze ze niedobrze? Chodzi o sam fakt i wiarygodnosc, codziennie klikac na pieska ktorego nie ma? No wybacz ale to dziecinada, nie dla mnie.

2013-01-11 08:41:02 autor megi1828

Ja mimo wszystko kilkam, ponieważ psiaków jest sporo, więc zawsze te "więcej" kliknięć może polecieć do innego psiaka :)

Re: Wspieram akcję karmimy psiaki !!

oby jak najwięcej takich akcji ,u nas w Polsce cały czas jest za mało mówione o zwierzętach i ich losie ,moze dzieki takim progranom jakcyś  nierozumini ludzie nauczą się ze zwierze tez jest istotą która kocha ,chce byc kochana i czuje, a nie jest zabawką, która jak się znudzi mozna wyrzucic do śmieci.

Re: Wspieram akcję karmimy psiaki !!

Uważam, że sprawa bezdomnych zwierzaków i schronisk dla zwierząt w Polsce bardzo kuleje.

Re: Wspieram akcję karmimy psiaki !!

Uważam, że sprawa bezdomnych zwierzaków i schronisk dla zwierząt w Polsce bardzo kuleje.

2015-08-04 19:50:42 autor Paulina12345

niestety bardzo kuleje bo najważniejsze są dzieci ,nie zeby to oczywiście było coz złego ale powinno sie zajmowac wszystkim i wszystkimi po trochu

Re: Wspieram akcję karmimy psiaki !!

wspieram!

Dołączę na pewno

Re: Wspieram akcję karmimy psiaki !!

ja już wspieram. Jest też taka strona coś w stylu pajacyka, że codziennie się klika w pustą miskę :) http://www.pmiska.pl/ Klikajcie i pomagajcie :))

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

A ja Noe wierzę W to klikanie

Re: Wspieram akcję karmimy psiaki !!

popieram takie akcje

A to jeszcze działa?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: