Wrastajace włoski !!!

  • Temat zamknięty
  • 2012-06-10, o 14:44
  • 22
  • 21 312
  • 5
  • 11

Re: Wrastajace włoski !!!

no wlasnie tez wszytsko zalezy od skóry..u mnie tez sie sprawdza dokładny peeling.wlosy po maszynce mam po 2,góra 3 dniach w dodatku grubsze i gesciejsze..tez jestem leniwa..ja mam dosc grubą,ale kolezanka ma delikatną i raz mi powiedziala,ze gdyby ona tak szorowala nogi,to by skóra jej zlazła i mięso zostało u mnie miejsce z tendencja do wrastania jest pod kolanami na przodzie i tam pelingujee najdluzej...dobrze ,ze chcociaz wlosy na pachach mam malo i gole co 2,3 dzien.

Re: Wrastajace włoski !!!

A mam pytanie czy ten Pilarix można kupić w apteca i ile kosztuje ?

Re: Wrastajace włoski !!!

A mam pytanie czy ten Pilarix można kupić w apteca i ile kosztuje ?

Paola

dołączam się do tego pytania

Re: Wrastajace włoski !!!

A mam pytanie czy ten Pilarix można kupić w apteca i ile kosztuje ?

Paola

Dostępny jest tylko w aptece. Ja swój kupiłam na słoniku za 100ml dałam 18,48 , dostępna jest także mniejsza wersja(50 ml) za 11.W aptece stacjonarnej widziałam go za 19 z groszami.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Wrastajace włoski !!!

A mam pytanie czy ten Pilarix można kupić w apteca i ile kosztuje ?

Paola

Dostępny jest tylko w aptece. Ja swój kupiłam na słoniku za 100ml dałam 18,48 , dostępna jest także mniejsza wersja(50 ml) za 11.W aptece stacjonarnej widziałam go za 19 z groszami.


chyba kupię ;D

Re: Wrastajace włoski !!!

W moim przypadku żadna regularność nie pomoże. To oczywiście indywidualna sprawa Mój problem obejmuje CAŁE, absolutnie całe łydki (z przodu na piszczeli, po bokach, z tylu, pod kolanami itd.) . Jak depilowałam nogi to od kolan do stóp było jedno wielkie pobojowisko - krosta na kroście. Dlatego podziękowałam, wolę się golić tradycyjnie Teraz walczę z bliznami po od skubania pozostały przebarwienia.
A co do pach, może to zabrzmi paradoksalnie ale pod pachami w ogóle mnie nie boli

Re: Wrastajace włoski !!!

Myślę, że większość dziewczyn miała kiedyś/lub ma często ten problem z wrastaniem. Ja niestety też, choć przyznaję że jestem leniwa jeśli chodzi o peeling, bo robię go bardzo rzadko... No nic, może zmuszę się częściej na wakacjach
A co do pach, to ja też od lat depiluję je depilatorem i wcale nie boli (no... może odrobinkę), ale można się poświęcić bo u mnie efekt jest długotrwały, a to dla mnie najważniejsze. Zwykłej maszynki do golenia nie używam wcale.

Mademoiselle

Re: Wrastajace włoski !!!

co do pach,to tez chcialabym depilatorem i zazdroszcze wytrzymałosci bólowej hehehe...

katy24-24

Pachy depiluję zawsze po kąpieli, wtedy skóra jest rozmiękczona i mniej boli Kwestia przyzwyczajenia. Na początku bolało jak nie wiem, ale z czasem przywykłam i teraz bez problemu jadę I mam spokój na parę dni, bo po zwykłej maszynce, to niemal od razu włoski odrastają... ;/

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wrastajace włoski !!!

A próbowałyście pasty cukrowej? Wyrywa się włoski zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, więc wrastają rzadziej - przynajmniej w moim przypadku.

Sposoby depilacji

Re: Wrastajace włoski !!!

co do pach,to tez chcialabym depilatorem i zazdroszcze wytrzymałosci bólowej hehehe...

katy24-24

Pachy depiluję zawsze po kąpieli, wtedy skóra jest rozmiękczona i mniej boli Kwestia przyzwyczajenia. Na początku bolało jak nie wiem, ale z czasem przywykłam i teraz bez problemu jadę I mam spokój na parę dni, bo po zwykłej maszynce, to niemal od razu włoski odrastają... ;/

Też raz próbowałam, ale tylko raz...
Krew lała się strumieniami , no może przesadzam, nie strumieniami, ale troszkę ciekło i wtedy też odkryłam połączenie pach z oczami i pęcherzem...
I wiem jedno - nigdy więcej.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: