Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

  • 2013-12-01, o 01:39
  • 60
  • 157 547
  • 38
  • 52

Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

Dziewczyny ktory numer farb LOREAL Profesjonalnych da odcien Taki jak na zdjeciu CHLODNY ??

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

Na drugiej fotce to jest ciemny popielaty blond 6.1 ale wez pod uwage to, ze nie u kazdego wyjdzie dokladnie taki kolor, wszystko zalezy od bazy, jaki masz obecnie. U mnie na przyklad wszystkie wychodza ciemniejsze niz na probniku i musze brac o 1 poziom wyzej. Druga sprawa, ze wbrew temu co pisze wiele bloggerek farby fryzjerskie nie maja jednej numeracji i tak jak dla Wella Koleston Prfect czy Loreal Majirel - po kropce 4 oznacza miedz to dla Schwarzkopf Igora Royal miedz oznaczona jest 7ka po kropce. Ale podejrzewam ze popiel Tutaj Anna Przybylska z 6.1 ( nie wiem jakiej marki):
http://s1.kozaczek.pl/2013/01/anna-przybylska-1.jpg

A tu masz poziom jasniejszy 7my Schwarzkopf Igora Royal:
http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=215032&d=1309013180&thumb=1
tu chyba z jakimis refleksami:
http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=133641&d=1296134128&thumb=1

Re: Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

Jeżeli masz ciepła bazę(swoje włosy naturalne) to najlepiej brać farby z 11 po kropce(podwójny popiel),bądź 21(opalizująco popielaty),ten drugi silniejszy.Można też do farby dodawać mixtony np 1cm niebieskiego żeby jeszcze bardziej ochłodzić mieszankę.Popielate włosy wbrew pozorom bardzo trudno uzyskać.

Kolory, czyli inaczej poziomy(numeracja TYPOWO fryzjerska)
Numer 1 to czarny do 10 bardzo bardzo jasny blond - to odcienie podstawowe
1-czarny
2-bardzo ciemny brąz
3-ciemny brąz
4-brąz
5-jasny brąz
6-ciemny blond
7-blond
8-jasny blond
9-bardzo jasny blond
10-bardzo bardzo jasny blond i super jasny blond

Odcienie podstawowe pogłębione mają 0 po przecinku (lub po kropce) czyli np. 5,0 5/0 5.0 to głęboki jasny brąz
Refleksy/odcienie mają oznaczenie od 1 do 7
1- popielaty (zawiera barwnik niebieski)
2 - opalizujący (zawiera barwnik fioletowy)
3 - złocisty (zawiera barwnik żółty)
4- miedziany (zawiera barwnik pomarańczowy)
5- mahoniowy
6 - czerwony (zawiera barwnik czerwony)
7 - metaliczny (zawiera barwnik zielony) [UWAGA - często jest to pogłębiony brąz]

Oznaczenia zawierające litery:
A- popiel
B- beż lub brąz
S- srebrny
G- złoty
V- fiolet
R- czerwień
N- naturalny

Częste tez oznaczenia:
0 lub N- naturalny
NN- naturalny głęboki
1 lub A- popielaty
2 lub P lub V- perłowy, opalizujący, fioletowy
3 lub G- złoty
03 lub 13 lub GB lub B- beżowy, popielato-złocisty
34- złoto-miedziany
4 lub K- miedziany
5- mahoniowy
6 lub R- czerwony
7- metaliczny lub matowy
8-perłowy
12 lub 21- mroźny, lodowy

Dla ścisłości:
*Nie wszyscy producenci farb stosują się do numeracji fryzjerskiej,wymyślając swoje nietypowe oznaczenia.
*Pierwsza cyfra na opakowaniu farby odnosi sie do koloru/poziomu. Druga i trzecia do odcienia.
Np. 5 to jest brąz, lbu inaczej jasny brąz
5/0 to brąz naturalny pogłębiony
5/3 to średni brąz złocisty
5/35 to średni brąz złocisto-mahoniowy
itd.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

jesli chcesz konkretny numer farby to wypróbuj z firmy Goldwell tam masz spory wybór i odpowiednią dla Ciebie kolorystyke zimnych brązów ,sama kiedyś sprawdzałam dla siostry

Re: Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

Farby Goldwell są bardzo fajne jeśli chodzi o działanie ale i również pod względem kolorów :)

Re: Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

sliczne chłodne ocienie brązu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

dokładnie

Re: Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

Ciemne henny z Khadi

Re: Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

Ja wolę ciepłe Odcienie

Re: Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

Ja mam podobny kolor do tych na zdjeciu

Re: Wlosy w CHLODNEJ Tonacji

Może jakieś chłodne odcienie brązu albo taki jasny blond.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: