Wlosy jak u wscieklego kundla...

  • 2012-07-19, o 23:14
  • 44
  • 14 323
  • 25
  • 39

Wlosy jak u wscieklego kundla...

Dziewczyny co pomoze najbardziej odstajacym wlosom ,mniej wiecej cos takiego jal u wscieklego kundla

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Wlosy jak u wscieklego kundla...

Dziewczyny co pomoze najbardziej odstajacym wlosom ,mniej wiecej cos takiego jal u wscieklego kundla

AiszkaArabskiSwiat

Aiszko,nie pisz ,ze takie masz ..no a tak na powaznie,to chyba żel,no bo co innego..aczkolwiek nie moge sobie nawet tego wyobrazic...masz jakąś fotke??

Re: Wlosy jak u wscieklego kundla...

Dziewczyny co pomoze najbardziej odstajacym wlosom ,mniej wiecej cos takiego jal u wscieklego kundla

AiszkaArabskiSwiat

Aiszko,nie pisz ,ze takie masz ..no a tak na powaznie,to chyba żel,no bo co innego..aczkolwiek nie moge sobie nawet tego wyobrazic...masz jakąś fotke??

dokładnie żel, bądź guma do stylizacji włosów, jednak jeśli masz włosy cienkie i skłonne do obciążeń to raczej polecam żel

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wlosy jak u wscieklego kundla...

Ja natomiast poleciła bym gumę, bo jest mocniejsza od żelu Moj brat zawsze po spaniu ma wlosy we wszystkie strony i żel mu w tym nie pomagal, a guma juz sobie dala rade

ratka1994

mój kolega też używa właśnie gumy

Re: Wlosy jak u wscieklego kundla...

podzielam zdanie

Re: Wlosy jak u wscieklego kundla...

Guma to najlepszy wybór ;)

Re: Wlosy jak u wscieklego kundla...

zel w sprayu jest bardzo wygodny

Re: Wlosy jak u wscieklego kundla...

ja polecam paste albo gume sa trwalsze i nie będą Ci się świeciły na włosach

Re: Wlosy jak u wscieklego kundla...

A ja bym postawiła na pielęgnację. DObra maska, która nawilży i odżywi włosy. To sprawi, ze będą bardziej gładkie. Dla mnie sprawdza isię idealnie maska Kallos Crema al latte, czyli maska mleczna. Jako wykończenie gotowej fryzury sprawdza sie też dobrze jedwab do włosów. Pięknie wszystko wygładza i ujarzmia, na przykład puszące się włosy.  

Re: Wlosy jak u wscieklego kundla...

polecam olejowanie włosów - to pięknie je wygładzi i sprawi, że będą lśniące i odżywione. :-)

Re: Wlosy jak u wscieklego kundla...

olejki np. arganowe

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: