Wizyta u ginekologa

  • 2012-04-16, o 15:51
  • 53
  • 26 697
  • 33
  • 49

ja też się bardzo bardzo bałam ! W dodatku kiedy byłam już zapisana wyczytałam okropne opinie na temat tego ginekologa. Wredny, nie delikatny itp. Co się okazało? W ogóle inny człowiek. Był bardzo uprzejmy, delikatny, zagadywał mnie żebym się nie stresowała. Jak już weszłam to się jąkałam, nie wiadomo co ale jak przyszło się rozebrać to pomyślałam, że przecież to lekarz, że zbada mnie i będzie okej. I było stres zszedł :) Dodam, że mój ginekolog nie jestPolakiem także to też jakoś wpływało na stres :)

dla mnie wiozyta stresujaca nie zalezy od kolejnosci ale od tego, czy czekam na wyniki badan, ostatnio mialam bardzo złe i to bylo mega stresujące

Re: Wizyta u ginekologa

Pierwsza wizyta najgorsza bo nie wiadomo czego sie spodziewac, ale to zalezy wszystko od lekarza i jego podejscia do pacjenta 

no ja miałam wielkiego stracha, ale okazało się , że nie taki diabeł straszny

Re: Wizyta u ginekologa

Nie masz się czym przejmować. Lekarz Cię nie ocenia, nie ogląda tak jak mężczyzna tylko jak lekarz. Dla niego jesteś kolejną pacjentką. Nie przejmuj się.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Wizyta u ginekologa

Ja osobiscie wole chodzic do kobiety, raz bylam u mezczyzny i byl bardzo niemily :/

Pierwsza jest najgorsza, ale bez przesady lekarz to lekarz

Idź do kobiety, nie musisz do mężczyzny

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wizyta u ginekologa

mezczyzni bywaja delikatniejsi

Ja jestem przed
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: