Wizyta u ginekologa

  • 2012-04-16, o 15:51
  • 53
  • 26 681
  • 33
  • 49

Re: Wizyta u ginekologa

przy pierwszej wizycie warto od razu z góry powiedzieć, ze to pierwszy raz, wtedy jakoś lekarz chyba inaczej patrzy na taką pacjentkę ;) trzeba pamiętać, ze będize pytał o pierwszą miesiączkę, o współzycie itp.

stres wiadomo, ze był, najlepiej zamknąć oczy przy badaniu i nie mysleć o tym ;) 

2015-09-05 15:07:27 autor szalona20

tez mam takie zdanie

nie stresowałam się przed pierwszą wizytą u lekarza bo to przecież lekarz, nic co ludzkie nie jest mu obce, widizał miliony pochw i piersi, będziesz dla niego kolejną pacjentką, nic poza tym

Re: Wizyta u ginekologa

Ja to mam chyba większego cykora przed dentystą niż ginekologiem :) pamiętam na pierwszą wizytę do gin pojechałyśmy z kokezankami także nawet nie było czasu myśleć o jakimkolwiek stresie dopiero chwile przed wejściem do gabinetu pojawił się mały moment zwątpienia. Ale jak tu dziewczyny piszą nie taki diabeł straszny :)

Re: Wizyta u ginekologa

nie stresowałam się przed pierwszą wizytą u lekarza bo to przecież lekarz, nic co ludzkie nie jest mu obce, widizał miliony pochw i piersi, będziesz dla niego kolejną pacjentką, nic poza tym
2015-09-24 00:32:16 autor moco

 

i tak należy do tego podchodzić :)

Re: Wizyta u ginekologa

Pierwsza jak i każda kolejna wizyta u ginekologa to nigdy nie jest nic przyjemnego... Grunt to dobry i zaufany lekarz :) 

http://carmillabeauty.blogspot.com/ - zapraszam na mojego bloga :)

Re: Wizyta u ginekologa

pierwsza zawsze najgorsza

Re: Wizyta u ginekologa

nie stresowałam się przed pierwszą wizytą u lekarza bo to przecież lekarz, nic co ludzkie nie jest mu obce, widizał miliony pochw i piersi, będziesz dla niego kolejną pacjentką, nic poza tym
2015-09-24 00:32:16 autor moco

 

Niestety łatwo powiedzieć, trudno do tego przekonać rozum :P

Straszny stres szczególnie pierwsza

Re: Wizyta u ginekologa

Trzeba się od razu nastawić, że to po prostu lekarz- taki sam jak dentysta, laryngolog itp... w ciągu całego życia tych wizyt będzie bardzo dużo, więc lepiej się przyzwyczajać :)

Re: Wizyta u ginekologa

Chodzę do ginegologa (mężczyny), bo uważam, że są delikatniejsi. Myślę, że warto też poczytać opinie na ich temat w necie.  Dzięki temu trafiłam do najlepszego lekarza na świecie. Mimo, że dalej każda wizyta jest trochę stresująca to dzięki temu, że jest lekarz jest taktowny to zawsze wizyty są przyjemne. Przede wszystkim lekarz musi być wyrozumiały!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: