Witam.

  • Temat zamknięty
  • 2011-04-24, o 23:14
  • 6
  • 2 886
  • 0
  • 3

Witam.

Witam
Nazywam się Klaudia i dzisiaj poznałam stronę ladymakeup.Mam 14 lat.
Wiem,co niektórzy mogą sobie pomyśleć "taki,za pszeproszeniem dzieciar już chce się malować?".Ale mam pewne pytanie.W czerwcu idę na ślub. ;]
Szukam ciekawego pomysłu na makijaż.Chciałabym,aby był nie za mocny,ale także nie za naturalny.Bardzo proszę o pomysły. ;D

Re: Witam.

Przepraszam za to"pszeproszeniem".

Re: Witam.

Witaj,
Ciężko mi zaproponować coś pod względem kolorystyki, bo nie napisałaś jak będziesz ubrana
No nie musi być to jakiś w 100% naturalny makijaż ( w sumie to tez zależy co przez to rozumieć) grunt aby był delikatny, subtelny i elegancki biorąc pod uwagę okoliczność.
Radziłabym poszperać w propozycjach na makijaż dzienny. powiem tak.. Polecałabym Ci silikonową bazę z Mollona silky base. Jest to baza w kamieniu w puderniczce z lusterkiem koszt to ok 14zł, raz że utrwali Twój makijaż a dwa jest super jako cień bazowy ponieważ pozostawia na powiece lekki, perłowy cielisty kolor, własciwie to nadaje oczom blasku. Mogłabyś nałozyć ja na cała górną powiekę aż pod łuk brwiowy i lekko musnać dolna powieke (pędzelkiem albo nawet palcem super się rozprowadza) Domyślam się, że taki makijaz Ci nie wystarczy ;p wiec tu zaczyna się pytanie o kolor krecji. Nie mniej jednak załóżmy czysto teoretycznie, ze będzie to zielony (to samo mozesz zrobić z wariantem rózowym, kremowym etc) jasnym delikatnym cieniem mogłabyś pomalować powiekę ruchomą, nawet troszkę wyjechac ku górze i zewnetrzny koncik oka zaakcentować odrobine ciemniejszym cieniem w tej samej kolorystyce moze nawet wyjeżdżajac troszkę nad ruchoma powieką w stronę noska. Też ciężko powiedzieć jak masz osadzone oczka, czy duze czy małe i co jak u Ciebie bedzie widoczne.. Mozesz tez delikatnie zaakcentować cieniem dolna powieke no i oczywiscie wytuszować delikatnie rzęsy. Mogłabyś wrzucić swoje foto, moze łatwiej byłoby coś doradzić, albo po prostu zaopatrz się w cienie o odpowiedniej kolorystyce i poeksperymentuj co ggdzie i ile nałozyć, będziesz widziała w czym dobrze wygladasz Dużo zalezy od kształtu oka. Jednym ten sam makijaż "ukrywa się" po otwarciu oka u innych jest super widoczny... Oczywiscie jakis delikatny błyszczyk na usteczka

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Witam.

B.dziękuję
Może teraz będzie Pani łatwiej coś doradzić.

Re: Witam.

A gdzie można kupić tę silikonową bazę?Bo przez internet to wychodzi 2 razy drożej(za przesyłkę).;(

Re: Witam.

Ja bym widziała na twoich oczach szary bądź zielony taki zgaszony. A że jesteś młodziutka to takie kolory nie powinny być dla ciebie zbyt mocne i tylko by podkreśliły delikatnie urodę:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Witam.

zgadzam się z Nitką zwłaszcza co do zielonego jakoś tak już w pierwszym poście intuicyjnie pomyślałam o zielonym
Co do bazy mollona to ja ja niestety kupuję w pojedynczej drogeryjce a nie sieciówce .. najlepiej po małych sklepikach kosmetycznych pytać, a jak nie, zawsze mozesz użyć innej bazy pod cienie np jakiejś o kremowej konsystencji i uzyć jakiegoś jaśniutkiego cienia bazowego, albo i w ogóle zrezygnować z bazy, to też zależy jakie masz cienie. Generalnie baza sprawi, ze Twój make up będzie trwalszy...

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: