Wierzę w Boga. A Ty?

  • Temat zamknięty
  • 2013-01-23, o 22:25
  • 109
  • 26 386
  • 21
  • 22

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

"Uwazam ze wsrod katolikow jest najwiecej hipokrytow, tak wlasnie mysle."
O proszę cóż za tupet ! I teraz powiedz kto tu kogo obraża !?

Andrea

Ja Cie obrazam? To znaczy ze identyfikujesz sie z katolikami-hipokrytami.
Bo jak o Polakach mowia, ze to pijacy i zlodzieje to mimo iz jestem Polka to jakosmnie to nie rusza bo niestety Polacy taka opinie sobie wyrobili. Ale ja nie jestem ani pijakiem ani zlodziejem wiec nie czuje sie obrazana bo mnie to nie dotyczy. Podobnie jak kiedys juz dawno ktos powiedzial do mnie "bo Wy Polki przyjazdzacie tu do Holandii i idziecie pracowac w dzielnicy czerwonych swiatel " . Jakos mnie te nie dotknelo bo sie z tymi Polkami nie identyfikuje i nie jestem odpowiedzialna za to, ze inne Polki puszczaja sie za kase.

Niestety a może i stety , megi muszę się z Tobą zgodzić. Mnie nie obraziłaś na pewno, tu nie ma się co obrażać, po prostu największa hipokryzja istnieje wśród dzisiejszego KK. I można to dostrzegać , jednocześnie być wierzącym , jak i niewierzącym.Wiara tu nie ma nic do tego. Przykład śmieszny podam: celibat, podobno obowiązuje i istnieje. Nie będę się tu rozpisywać , bo większość wie , co mam na myśli. To tak jakby czynny złodziej ogłaszał wszem i wobec , że nie należy kraść, rabować , jednocześnie pokazywał swoim zachowaniem zupełnie co innego. Ale nie o tym był temat.

BARBIE

zgadzam się i również proponuje zamknąć temat,takie kłótnie tutaj nie są potrzebne. W końcu to forum kosmetyczne, a nie teologiczne.

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Jeszcze nikt się nie kłóci ale chwila moment i takowe powstaną, narazie są dość intensywne dyskusje:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

"Science without religion is lame, religion without science is blind." Albert Einstein

-----------------------"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?" (Albert Einstein)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Ciekawy wątek mimo, iż widzę, że już powoli dobiega końca
Ale jeszcze się na ten temat nie wypowiadałam Jeśli chodzi o mnie wierzę w Boga i wiem że jest On dla mnie najwyższym celem . Sądzę również, iż nasze wyznania i niewyznania nigdy nie powinny nas dzielić i doprowadzać do waśni. Każdy jest jaki jest i trudno zmienić przekonania ludzi Mimo, iż nam czasem coś wydaje się oczywiste inni tego nie widzą lub nie chcą widzieć. Ale tak to już na tym świecie jest ważne by trzymać się razem ,bo czy chcemy czy nie wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi
Pozdrawiam

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

bo czy chcemy czy nie wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi
Pozdrawiam

Paola

Mow prosze za siebie, ja nie jest zadnym Bozym dzieckiem

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

"Uwazam ze wsrod katolikow jest najwiecej hipokrytow, tak wlasnie mysle."
O proszę cóż za tupet ! I teraz powiedz kto tu kogo obraża !?

Andrea

Ja Cie obrazam? To znaczy ze identyfikujesz sie z katolikami-hipokrytami.
Bo jak o Polakach mowia, ze to pijacy i zlodzieje to mimo iz jestem Polka to jakosmnie to nie rusza bo niestety Polacy taka opinie sobie wyrobili. Ale ja nie jestem ani pijakiem ani zlodziejem wiec nie czuje sie obrazana bo mnie to nie dotyczy. Podobnie jak kiedys juz dawno ktos powiedzial do mnie "bo Wy Polki przyjazdzacie tu do Holandii i idziecie pracowac w dzielnicy czerwonych swiatel " . Jakos mnie te nie dotknelo bo sie z tymi Polkami nie identyfikuje i nie jestem odpowiedzialna za to, ze inne Polki puszczaja sie za kase.


Wybacz Megi, ale takie uogólnienia są troszkę nie na miejscu. Mówisz, że ludzie nazywają, Polaków złodziejami i pijakami i Cię to nie obraża, dobrze rozumiem, ale to nie jest ok co oni robią i pewnie o tym wiesz. Nazywając katolików hipokrytami zachowujesz się tak samo jak ci, którzy trzymają się tych głupich stereotypów, typu Polak = alkoholik.

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

dokładnie. Andrea ma rację. Megi, idąc takim tokiem rozumowania, to jak w Polsce jest jeden morderca to oznacza, że wszyscy Polacy są mordercami? skoro wszyscy katolicy są hipokrytami...

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

bo czy chcemy czy nie wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi
Pozdrawiam

Paola

Mow prosze za siebie, ja nie jest zadnym Bozym dzieckiem


Nie nakazuje ci wierzyć w to, że jesteś dzieckiem Bożym, mówię iż ja tak uważam.

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Proszę Was: PRZESTAŃCIE!! przestańcie się sprzeczać, nie chcę, aby forum było podzielone na wierzących, niewierzących i innych, wkońcu mamy się trzymac tu razem. Chodzi mi o to żebyśmy tu dyskutowali, ale nie kłócili się, żeby jedna drugiej wysłuchała, a nie wmawiała kim jest. Osobiście ja jestem tolerancyjna dla ludzi innej wiary niż ja, ponieważ zrozumiałam, że wmawianie im że są dziećmi Bożymi itp tylko pogarsza sprawę..owszem ogólnie forum jest o makijażu, ale myslę, że w dziale plotki można gadać o wszystkim a nie też o makijażu i myślę, że spotykając się z rodziną i ze znajomymi nie gadacie tylko na temat urody..

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Wątek nie został stworzony po to żeby kogoś z kimś skłócić, tylko chciałabym się dowiedzieć co myślicie na niektóre tematy, podyskutować o niektórych sprawach czemu tak czy tak..wiem, że potraficie się dogadać nawet jak macie odmienne zdanie o ciuchach, makijażu.. tam nikt nikogo nie obraża, i nie narzuca swojego gustu, stylu, więc myślę, że i tu się dogadamy. Trochę jest mi przykro, bo myślę, że co niektórzy mają do mnie pretensje i przestaną się do mnie odzywać..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: